Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

18 - 24 Aralık 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 18 - 24 Aralık 2017 haftası neler yaşayacak?

5,774
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkese merhaba. 18 - 24 Aralık 2017 Haftası Burç Yorumları için yeni bir haftada daha bir aradayız. 

Bu hafta pazartesi günü Yay burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile beraber yeni başlangıçlar yapabilir, hedeflerinize ulaşmak adına adım atmak için beklediğiniz güzel haberleri alabilirsiniz. 

Cuma günü Merkür geri hareketini bitiriyor ve durağan poziyona geçiyor. Böylece Merkür retrosu sonlanıyor. Retro sırasında tamamlanması gereken geçmiş konuları bitirmiş, halledilmesi gerekenleri halletmişseniz, bu dönemden itibaren geleceğe daha umutla bakacaksınız. 

Bu haftanın en önemli teması ise Güneş'in ve Satürn'ün Oğlak burcuna geçmesi. 3,5 yılın sonunda Satürn'ün Yay'dan Oğlak burcuna geçmesi ile önümüzdeki 3,5 yılın konuları şekillenmeye başlayacak. Satürn'ün Oğlak burcuna geçmesi, sıkı çalışma ve bu çalışmalar sonucu başarı elde etmek anlamına geliyor. Bu anlamda çok çalışacak ancak çalışmalarınızın karşılığını gerçekten alacaksınız. Gelecek, çalışarak başarı elde edebileceğinizi, hedeflerinize ulaşabileceğinizi söylüyor. Bunu iyi değerlendirin! 

Peki sizin burcunuz ve yükselen burcunuz ne durumda? Tüm bu genel etkiler size de sirayet edecek mi? O halde kendi burcunuzu, ama öncelikle yükselen burcunuza ait videoları izlemeyi unutmayın. Astrolog Aytaç Öner ile 18 - 24 Aralık 2017 Haftası Burç Yorumları sizin için yayında! Herkese mutlu haftalar...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat