Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

17 - 23 Temmuz 2017 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 17 - 23 Temmuz 2017 haftası neler yaşayacak?

4,228
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkese merhaba. 17 - 23 Temmuz 2017 Haftası Burç Yorumları için yeni bir haftada daha bir aradayız. 

Haftanın şanlısı Venüs'ün etkisinde olan İkizler burcu. Ardından Koç, Aslan, Yay burçları geliyor. Bu dönem özellikle Ateş ve Hava grubu burçları ikili ilişkiler alanında son derece gözle görülür olumlu etkiler altında. Oğlak burcu özellikle iş alanında şanslı. Destek görüyor. Aşk alanında tutuk kalabilecek Yengeç, önümüzdeki günlerde Venüs?ün kendi burcuna geçmesi ile biraz daha rahat nefes alacaktır. O nedenle bugünlerde ümitsizliğe kapılmasın. 

Biraz daha detaylı incelemek gerekirse...

Bu hafta Venüs İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Venüs, İkizler'deyken bize ilişki, yeni flörtler, yaşam enerjisi getirir. Bu anlamda kendinizi daha güçlü, ilişkilere açık hissedebilir, var olan ilişkinizde iki kişi arasında kalabilir, karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Mars bu hafta burç değiştirerek Aslan burcunda ilerlemeye başlıyor. Yeni başlangıçlar, hedeflere ulaşmak adına hem Mars'ın aktif enerjisi, hem de Aslan'ın sonuç odaklı yaklaşımı  sayesinde hedeflerinize ulaşmak adına enerjik ve motive olacak, bu dönemde çevrenizden de birtakım destekler görebileceksiniz. 

Aynı günlerde Merkür'ün Kuzey Ay Düğümü ile beraber Aslan burcunda olduğunu görüyoruz. Görüşlerinizi daha net ifade edebildiğiniz, fikirlerinizde net olduğunuz, hareket planınızı daha iyi yapabildiğiniz bu dönemde, bu rüzgarı arkanıza alarak özellikle iş ve ikili ilişkiler adına planlarınız için ön çalışmalarınıza başlamanızda fayda var.  

Gelelim Ay takvimine...

Pazartesi ve Salı günlerinde Ay Boğa burcunda olacak. Genel olarak tüm burçlar sakin ve dingin bir enerjide olacak. Günlük rutinlerinde rahat edecekler. 

Çarşamba, perşembe ve cuma günleri, Ay'ın İkizler burcuna geçmesi ile iletişim trafiğinizde gözle görülür bir artış söz konusu. 

Hafta sonu ise Ay, Yengeç burcunda olacak. Ay, Yengeç burcunda huzurlu, mutludur. Siz de daha kendinize veya ailenize dönük, huzurlu bir iki gün geçireceksiniz. 

Peki sizin burcunuz ve yükseleniniz ne durumda? Tüm bu genel etkiler size de sirayet edecek mi? O halde kendi burcunuzu, ama öncelikle yükselen burcunuza ait videoları izlemeyi unutmayın. 17 - 23 Temmuz 2017 Haftası Burç Yorumları sizin için yayında! Herkese mutlu haftalar...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat