Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

15 - 21 Ocak 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 15 - 21 Ocak 2018 haftası neler yaşayacak?

8,757
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

17 Ocak Çarşamba günü Oğlak burcunda bir yeni ay var. Yeni ayın etkisi ile beraber iç dünyanızda kendinizi daha sorumlu hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Bu hafta yeni ayın yanı sıra, Merkür ve Venüs'ün de Oğlak burcunda olduğunu görüyoruz. Gökyüzündeki bu enerjiler, başlatacağınız işlerde size kolaylıklar sağlayacak, fırsatlar yakalamanıza vesile olacaktır. 

18 Ocak Perşembe günü Venüs, burç değiştirerek Kova burcuna geçiş yapıyor. Venüs'ün Kova burcuna geçmesi ile beraber kendinizi daha rahat, hafif hissedeceksiniz. 

21 Ocak'ta Güneş burç değiştiriyor ve Kova burcuna geçiyor. Güneş'in Kova burcuna geçmesi ile beraber özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarda şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. 

Peki sizin burcunuz ve yükselen burcunuz ne durumda? Tüm bu genel etkiler size de sirayet edecek mi? O halde kendi burcunuzu, ama öncelikle yükselen burcunuza ait videoları izlemeyi unutmayın. Astrolog Aytaç Öner ile 15 - 21 Ocak 2018 Haftası Burç Yorumları sizin için yayında! Herkese mutlu haftalar, iyi yıllar! 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat