Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

1 - 7 Mayıs 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 1 - 7 Mayıs 2017 haftası neler yaşayacak?

9,707
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Venüs geçen hafta düz hareket etmeye başladı ve bu haftadan itibaren artık Koç burcunda ilerliyor. Genel anlamda aşk, ilişkiler ve flört gibi konularda kendinizi çok girişken hissedeceksiniz. Bazılarınız ise güzelliği ve çekiciliği ile insanlar arasında ön plana çıkacak. Temel olarak tekliflere açık bir dönem bu dönem. Pek çok başlangıcı da içinde barındırıyor. Hayatınızın pek çok noktasında daha cesur adımlar atabilir, fikirlerinizi daha net ifade edebilmeye başlayabilirsiniz. 

Bir diğer yandan, bir süredir retroda olan Merkür, nihayet artık düz konuma geçiyor ve 5 Mayıs'tan itibaren Koç burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu dönemden itibaren yaşamınızla ilgili birtakım yeni gelişmeler söz konusu. Yeni projeler, yeni aşklar, yeni başlangıçlar bu dönemin teması. Bunlara ek olarak bu dönemde siz de kendinizi daha ön plana çıkarmak isteyeceksiniz. 

Pazartesi ve salı günü Ay, Yengeç burcunda. Kimisi duygusal anlamda daha hassas bir yapıya sahip olurken, kimisi ise maddi anlamda bazı gelişmeleri karşılayacak. Genel temanın ikili ilişkiler ve ortaklıklar olduğunu unutmayalım. Bu dönemde olayları daha geride kalarak izlemek, gözlemlemek, iç dünyanıza da zaman ayırmak sizler adına iyi olacaktır.

Çarşamba ve perşembe günü Ay'ın Aslan burcuna geçmesi ile beraber hayattan daha fazla keyif alabileceksiniz. Bu dönem sizin için önemli olan her neyse, o konuda hareket var, enerji var, gelişme var.

Cuma ve cumartesi günleri Ay'ın Başak burcuna geçişi ile beraber işlerin halledilmesi kolaylaşıyor, daha akıcı hale geliyor. Buna ek olarak birlikte hareket etme isteğiniz ön planda olacak. 

Pazar ve pazartesi günleri Ay, Terazi burcunda yer alacak. İç dünyanızda, işinize odaklı veya ailenizle, her nerede olursanız olun işler yolunda görünüyor. 

Peki sizin burcunuza özel durumlar nasıl? Bunun için videolarımızı izleyebilirsiniz.  Önümüzdeki hafta gezegenler size nasıl etki edecek, beklediğiniz haber alacak mısınız, aşk henüz kapınızı çalmadıysa yeni haberler var mı, öğrenmek istiyorsanız haftalık burç yorumlarımızı izleyin. 1-7 2017 Haftası Burç Yorumları hakkında bilgi almak istiyorsanız, Astroloji Uzmanımız Aytaç Öner ile hazırladığımız videolarımız yayında! Herkese şimdiden güzel haftalar!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat