Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

0-1 Ay Bebek Gelişimi

Bebek ilk ayında ne kadar kilo almalı?
Yeni doğan bebeklerin gelişimi ile ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de! Yeni doğan bebeğin bir ay içinde alması gereken kilo ne kadardır? Boyu ne kadar uzar? Yeni doğan bebeklerde nörolojik gelişim süreci nasıldır? Sorularınızın yanıtları uzmanından. İzleyin, yeni doğan bebeğinize sosyal gelişiminin sağlıklı olması için nasıl davranmanız gerektiğini öğrenin. Bebek hastaneden eve geldiğinde önce kilo mu kaybeder? En az ne kadar kilo almalı? Yeterince kilo almadıysa ne yapılmalı? Ne kadar uzama az veya fazla kabul edilir? Kafa büyümesi ne kadar olmalı? 1 aylık bebek neler yapabiliyor olmalı? Hangi davranışlar, tepkiler sorun kabul edilmeli? Bebeğin ilk ayda sosyal gelişimi nasıldır? Çevresindekileri tanır mı? Bebekle ne kadar ilgilenmek gerekir? Büyük kardeşi nasıl davranmalı? Ziyaret edenlerden nasıl davranmaları istenmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin