Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kombiler kullandıkça mı açılmalı, sürekli açık mı bırakılmalı?

96,658
kez izlendi
Puan: 4.68 / 5
Kombiler kullandıkça mı açılmalı, sürekli açık mı bırakılmalı?
Kombiler, açma kapama düğmesi ya da sigorta kullanılarak kapatılmamalıdır. Aksi halde tüm koruma fonksiyonları devre dışı kalır. Bu kombi fonksiyonlarına örnek vermek gerekirse, Buderus cihazlarda bulunan donma koruması ile bompa ve üç yollu vana blokaj koruması bunların bazılarıdır.
 
Bu nedenle evde uzun süre bulunmama durumunda cihazın kapatılması yerine, stand-by modunda bırakılması ya da yaz moduna alınması uygundur. 

Evde kimsenin bulunmadığı zamanlarda ısı kaybından dolayı sıcaklığın çok düşmesini engellemek için minimum kapasite çalışmasında fayda vardır.

Oda termostatı kullanımı ile evde bulunulmadığı durumlarda 18-19 derece sıcaklıklar oluşacak şekilde ayar yapılarak, ev belli bir sıcaklık seviyesinde tutulabilir.

Programlı bir oda kumandası kullanılması durumunda eve gelmeye yakın bir zamanda 20-23 derece konfor sıcaklığına gelecek şekilde program yapılabilir. Bu sayede ev, daha kısa sürece istenen sıcaklığa ulaşacaktır.

Buderus Çağrı Merkezi: 444 5 474
Ev & Dekorasyon Kanalı Hepsini Gör
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin
Sitene ekle
Kapat