Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

7,592
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar Haziran 2014'te neler yaşayacak?

Koç & Yükselen Koç

Sevgili Koç burçları ve yükseleni Koç olanlar; Haziran ayı için iletişim trafiğinizin yoğun olacağı bir ay diyebiliriz.... 28 Mayıs'ta İkizler burcunda gerçekleşen Yeni Ay'ın enerjisi sizi yeni bir girişim, anlaşma ve bir karar almaya yönlendirebilir. 

Eğitim ile ilgili gelişmeleri başlatabilirsiniz, bunun için kısa bir seyahat bile yapabilirsiniz.

Yeni Ay, yakın çevrenizi de ilgilendiren bir değişimi tetikleyebilir. Örneğin kardeşinizin yapacağı bir girişimi. 

Yuva koşullarınızda yapmak istediğiniz değişim enerjisi aktive olabilir. 

İletişimde farklı yollar denediğiniz, kendinizi daha iyi ifade ettiğiniz ve etmek istediğiniz bir ayda olacaksınız. İkizler Yeni Ay'ı enerjisi sizlerin üzerinde gayet olumlu etkilerde...

Mars'ın düz pozisyona geçişi ile birlikte Koç burcu insanları bir süredir devam eden ortaklık konularında aksiyonlar almaya başlayacak. 

Özellikle ay ortasında ikili ilişkilerde bir takım gerginlikler olabilir. Bu gerginlik kiminizi sevgiliniz veya eşiniz ile ilgili konularda zorlarken, kiminizi de iş ortaklığınız ve belki de yatırım konularında zorlayacak. Buradaki enerjinin harekete geçirici olduğunu belirtmeliyim. 

Ay ortası özellikle Dolunay dönemi olan 13 Haziran civarlarında seyahatlerde olabilirsiniz. 

Yeni Ay enerjisini yansıtacak olan bu etki ile bazı Koçlar güzel fırsatlar yakalayabilirler. Uzun zamandır gitmek istediğiniz bir seyahat fırsatı gelebilir. 

Maddi yatırımlar ve önemli değişimler için de ay ortasını atlatmanızı tavsiye ederim. 

Venüs 23 Haziran'a kadar Boğa burcunda olacak. Bu alandan geçişinde sizlere de beklediğiniz prim veya süpriz desteğini getirebilir, kaynaklarınızda olumlu gelişmeler ile birlikte biraz para da harcarsınız ama ay ortasında Venüs ve Satürn arasında gerçekleşecek gergin açı ile ekonomik olarak biraz stres oluşabilir. Hesap kitap konularında dikkatli olmalısınız.

Bir diğer önemli gökyüzü olayı da Merkür'ün retro süreci 7 - 17 Haziran tarihleri arasında Yengeç burcunda yuva koşullarınızı ilgilendiren alandan geçiyor olacak. 

Evde vakit geçirmek istediğiniz bir süreç olacaktır. Sonrasında 1 Temmuz'a kadar İkizler burcunda retroda kalacak. Bu tarihlerde de iletişim trafiğinizin hareketli olacak.

Retro süreçlerinde yanlış anlaşılmalara karşı her zaman dikkatli olmamız gerekiyor. Ayrıca küçük seyahatlerde ve trafikte dalgınlıklara karşı dikkatli olun.

Burcunuzun yönetici gezegeni Mars da artık retro sürecini tamamladı ve 21 Mayıs'tan itibaren düz pozisyonda. 

Mars'ın düz pozisyona geçişi ile belirsiz hissettiğiniz girişimlerde sonuca doğru ilerlemeye başladınız. Kiminiz bir ilişkiye nokta koydunuz, kiminiz iş hayatınızda bir dönemi kapattınız. Değişmesi gereken koşullar vardı ve değişti diyerek ilerlemeniz gereken bir aydasınız. 

Bol seyahat ve iletişimin yoğun olduğu bir ay olacaktır sizler için Haziran. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat