Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

7,627
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar Eylül 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, Eylül 2014 çok çalışacağınız ve gayet hareketli olacağınız bir ay olacak. 25 Ağustos'ta Başak burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile yenilenmek ve yeni yapmış olduğunuz girişimlerde kendinizi göstermek istediğiniz bir ay olacak. 

Bu arada Eylül ayında bazı Koçlar, sağlığı ile ilgilenmek durumunda kalabilir veya sağlıklı yaşam ile ilgili bir takım girişimlerde bulunabilir.

3 Eylül itibari ile Merkür'de Terazi burcu transitine başlayacak ve 29 Eylüle kadar Terazi burcunda devam edecek. Bu da gösteriyor ki, ayın genel enerjisinde zihniniz biraz da ortaklıklarınızda olacak gibi. 

9 Eylül'de aynı zamanda Venüs ve Neptün de birbirleri ile karşıtlık yapacak. Balık ve Başak burcunda olacak bu karşıtlık. Sizler için bu alanın önemi ruhsal ihtiyaçlar ve günlük zorundalıklar anlamını taşımakta olduğu için hayatınızdaki önceliklerinizi belirlemeniz ve gerekirse hayatınızdan önemsiz olan bazı sorumluluklarınızı bırakmanız, çıkartmanız gerekebilir.  

23 Eylül'de Güneş, Terazi burcunda. İkili ilişkileriniz hareketli ve ön planda olacak. 25 Eylül'de ise şanslı bir fırsat gelebilir, bir anda bir karar alabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat