Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar Ağustos 2014'te neler yaşayacak?

11,497
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar Ağustos 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, Ağustos ayı sizler için aşkta yeni fırsatlar yakalama ayı olacak. 27 Temmuz'da Aslan burcunda gerçekleşen Yeni Ay'ın enerjisi sizler için çocuklar ve aşk ile ilgili konularda birtakım büyüme, yenilenme fırsatları yaratacak.


Bu ay yeni bir aşk yaşayabilir, aşkınızı itiraf edebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir yahut bir başkasının size karşı olan ilgisinin farkına varabilirsiniz. 

Ebeveyn olan Koçlar, bu ay çocukları ile ilgili önemli bir gelişime şahitlik edebilirler. Ağustos ayının geneli size eğlence, fırsatlar, neşe getirecek.

Bir süredir burcunuza Uranüs geziniyor. Sizi özgürleştirme enerjisi taşıyor. Dolayısıyla Aslan burcunda transit edecek gezegenler sırası ile Uranüs etkisi ile özgürlük, fırsatlar, büyüme, genişleme enerjisi taşıyacak.

Mars, 26 Temmuz'da burç değiştirerek Akrep burcuna geçiş yapıyor. Akrep burcu özellikle maddi konular ile ilgili harekete geçiren bir enerjiye sahip. Bu anlamda para kazanma hırsı, miras, banka kredisi gibi konularda olumlu etkiler devrede. 

Satürn bir süredir kaynaklarınızda gecikmelere, sınırlamalara yol açıyordu. Bu anlamada yapılacak ödemeler gibi nedenlere paranızı harcamakta zorlanıyordunuz. Mars'ın Akrep burcuna geçişi ile birlikte gelişlerinizi artırmak ve paranızı harcama konusunda olumlu etkiler devreye giriyor. 

Bu ay rutin işleriniz dışında arkadaşlarınız ile de iletişim kurmak, onlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu ay kısa seyahat fırsatları yakalayabilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat