Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

6,906
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 9 - 15 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, bu haftaya ilişkilerinize ve ortaklı konularınıza yoğunlaşarak başlıyorsunuz. 


Haftanın ilk günü iş ortaklıklarınız, eşiniz veya partnerinizle olan ilişkinizde geçmişte kalmış konuları tekrar gündeme alma ve gerginliklere açık enerjiler nedeniyle, pazartesi günü konuşmalarınıza ve yazışmalarınıza dikkat edin. 

Salı günü, Ay Akrep burcuna geçtiğinde sizin için parasal konular, başka kaynaklardan beklediğiniz gelirler gündeminizi meşgul edecek. 

Salı ve çarşamba günleri sorumluluklar artarken, bilhassa ilişkilerinizde kontrol etme ve denetimci dürtüleriniz öne çıkıyor. Bu nedenle salı ve çarşamba günleri kıskançlık nedeniyle çıkabilecek sorunlara karşı tedbirli olmalısınız. 

Kendinizi kontrol etmeniz ve özellikle ilişkilerinizde duygusal alanlara yer açmanız önemli. 

Cuma günü gerçekleşecek Dolunay sizi, hafta sonu boyunca yoğun duygular içinde bırakacak. Dolunay süreci kısa vadeli yeni bir döngüyü size sunarken, yabancılar, yurtdışı kontaklar, akademik çalışmalar, seyahatler, yolculuklar, eğitim çalışmaları, basın ve yayıncılık konuları, ihracat, ithalat işleri ile bağlantılarınız varsa sizi destekleyecek. 

Dolunayın gerçekleştiği gün yeni bir başlangıç yapmamak gerekir. Bu nedenle cuma günü özellikle bahsettiğim alanlarda yeni bir başlangıç yapmamanız doğru olacaktır. 

Hafta sonuna dolunay enerjileri ile gireceğiniz için, olaylara hem daha tutkulu bakacak, hem de tepkisel davranabileceksiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat