Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

6,089
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 4 - 10 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, hafta başı Satürn-Ay kavuşumu sizi aile ve ebeveynleriniz, evinizle ilgili konularda sorumluluklarınız ve görevlerinizle yüzleştirecek. 

Koç burcu haftalık yorum

Salı ve çarşamba günleri kısa seyahatler söz konusu olabilir. Yakın çevrenizle olan ilişkiler adına ani kararlar alabilirsiniz. Bu hafta duygularınızı hafta ortasına kadar kontrol etmeniz ve durumlar karşısında biraz daha stratejik davranmanız önemli olacak. 

Perşembe günü, özellikle iş ve kariyer konularında 16.40'a kadar yeni adımlar atmayın, başlangıçlar yapmayın. Ay, bu saat aralığında açısız ilerleyecek ve sizin adınıza tam da kariyer ve iş alanlarınızı etkileyecek. 

Cuma günü rahatlayan Ay enerjileri sizi hem hareketli hem de sonuç odaklı yapacak. Bu hafta işiniz ve kariyerinizle ilgili bir karar veya adım atmak durumunda olursanız sizin açınızdan cuma günü etkiler daha uygun olacak.

Duygusal açıdan cuma ve cumartesi günü hassas olacaksınız. İlişkileriniz adına fevri davranma eğilimi söz konusu olacak ki, bilhassa hafta sonu yersiz kıskançlıklar veya fazla sahiplenme nedeniyle partnerinizle diyaloglarınıza dikkat edin.

Cumartesi günü sabah 11 ile akşam üstü 17 arasında yine açısız olacak olan Ay, duygusal konular ve gündelik yaşamda yeni başlangıç yapmamanız gerektiğini vurguluyor. 

Pazar gecesi gerçekleşecek olan Dolunay etkileri daha çok önümüzdeki hafta belirgin olacağı için dolunay etkilerinden haftaya bahsedeceğiz.
 
Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat