Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

2,763
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 28 Temmuz - 3 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, bu hafta artık Akrep burcuna geçen burcunuz yöneticisi Mars, sizi olaylar karşısında daha stratejik ve planlı hareket etmeye sevk edecek. Bu süreçte kazalara karşı tedbirli davranmak, özellikle su sporları yapıyorsanız dikkatli olmalısınız. 


Koç burcu bu hafta

Pazartesi günü Aslan burcunda ilerleyen Ay enerjileri otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde kendinizi iyi ifade edememenize neden olacağı için, haftanın ilk günü üstlerinizle ilgili görüşmelerde dikkatli olmalısınız. Pazartesi günü devletle bağlantılı işleriniz adına adım atmamak ve beklemek doğru olur. Haftanın ilk günü enerjiler sizi dağınık ve dikkatsiz kılabilir. 

Salı günü burç değiştirecek Ay, daha planlı ve organizasyonlara dönük olmanıza destek verecek. İyimser olmakla birlikte çabuk gerginleşme ve aceleci davranma eğiliminiz de artıyor. 

İlişkilerinizde, maddi konularda ev ve aile hayatınızda salı günü ile perşembe akşam saatlerine kadar olan dönemde daha gerçekçi ve akılcı adımlar atma eğiliminde olacaksınız. Yakın çevreniz ve partnerinizle ilgili durumları düzenlemek ve bu alanlarla ilgilenmek adına salı ile perşembe akşama kadar olan dönem destekleyici.

Perşembe günü 17.45 ile 19.30 arasında Ay açısız ilerleyeceği için bu sürece özellikle duygusal konularda önemli adımları denk getirmeyin. Ruhsal olarak kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz ki bu aralığı daha çok bekleyerek veya rutin işlerle ilgilenerek geçirmeye özen gösterin. 

Cuma günü yine burç değiştirerek Terazi'ye geçecek olan Ay, sizi duygusal alanlar ve eşiniz, partnerinizle ilgili konulara odaklayacak. Cuma ve cumartesi enerjileri daha keskin etkiler barındırıyor. Bu nedenle eşiniz veya partneriniz, hatta varsa iş ortaklıklarınızla ilgili alanlarda iletişime dikkat etmeniz doğru olur. Şartları değiştirmeye, koşulları zorlamaya eğilimli olacaksınız ki esnek olmaya çalışmak bilhassa cuma ve cumartesi günü adına sizin için doğru olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat