Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 2- 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

4,475
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 2- 8 Haziran 2014 haftası neler yaşayacak?

KOÇ BURCU

Sevgili Koç burcu, bu hafta başı pazartesi ve salı günleri Ay,  ilişkiler ve duygularınızla ilgili alanınızda konaklayacak. 

Hafta başı duygusal konulara dikkatiniz daha yoğun olurken, oldukça sosyal olacaksınız. Hafta ortasına kadar enerjiler sizi tamamen dışa dönük kılıyor. Eğlenceli konularla uğraşmak, keyif alacağınız işlere yönelmek size iyi gelir. 

Diğer yandan, eğer çocuk sahibiyseniz, haftanın ilk günlerini çocuklarınızla ilgili konulara ayırmanız veya onlarla ilgili işleri tamamlamanız adına etkiler destekleyici. Ayrıca hobileriniz, iş ve günlük koşturma dışında uğraştığınız meşguliyetleriniz varsa, bunlarla ilgilenmek için yine haftanın ilk iki günü güzel etkiler veriyor.

Merkür'ün 7 Haziran'da başlayacak rötarının etkilerini çarşamba gününden itibaren hissedeceksiniz. Bu anlamda dikkatli olmanız gerekiyor.

Özellikle ev ve gayrimenkul alımları, satımları, kiralama ve bunlarla ilgili anlaşmalarda, atacağınız imzalarda Çarşamba?dan itibaren daha dikkatli olun. Taşınma ve benzeri nakliye konularında planlı ve organize olmalısınız. 

Çarşamba öğleden sonradan itibaren, perşembe ve cuma günleri sizin adınıza günlük işleriniz, mesleki alanlar, iş konuları öne çıkıyor. 
Ayrıca hafta ortasından itibaren duygusal konularda daha gerçekçi olacak ve perşembeden itibaren, duygusal alanlar ve eğlenceye dönük bakış açınız, yerini iş ve parasal konulara çevirecek.

Bu hafta perşembe gününden itibaren, hizmet sektörü, estetik, finansal konular, yeme içme sektörüyle ilgili iş ve çalışmalarınız varsa, yoğunlaşabilirsiniz. Ancak bu ve benzeri alanlarda ki organizasyon ve yeni başlangıçlarda dikkatli olun. Acele kararlar vermeyin. 
Hafta sonu, cumartesi gününde başlayacak Merkür gerilemesi nedeniyle özellikle evinizle ilgili tadilat veya benzeri işleri bugüne denk getirmeyin. 

Ebeveynlerinizle veya ailenizle iletişim sorunlarına açık olacağınız için, aile içi tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Hafta sonu iletişime dikkat etmek önemli olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat