Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

5,391
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Bu hafta belirsizlikler ve ne yöne gideceğinizi bilememe gibi durumlar özellikle hafta ortasına kadar daha baskın olacak. 

19 - 25 Mayıs 2014 haftasında Koç burcu...

Pazartesi ve perşembe arası, bilhassa çarşamba günü öğleden sonra akşama yakın saatlerde önemli kararlar vermeyin. Koşullar ani biçimde değişim etkilerine işaret etmekte.

Mart ayından bu yana geri harekette olan Mars, salı gününden itibaren düzeliyor. Özellikle ilişkileriniz, eşiniz, iş ortaklıklarınız alanlarında birkaç aydır devam eden sıkıntılar, bu hafta ortasından, itibaren düzene girmeye başlayacak. 

Haftanın ilk yarısı pazartesi ve salı günleri kariyer, iş alanlarınız ve idari konular öne çıkıyor.
 
Özellikle idari işler ve yönetim alanlarında çalışmalar yapan Koçlar için bu etki daha vurgulu. Ancak duygusal çatışmalara ve gerginliklere açık olacaksınız. Dikkat etmekte fayda var.

Perşembe ve cuma günleri Balık burcunda ilerleyecek olan Ay, size içe çekilme ve sosyal hayattan uzaklaşma isteği verebilir. Bugünlerde dış işlerinizi biraz yavaşlatıp, kalabalık ve stresli ortamlardan uzak durmanız faydanıza diyebilirim. Ayrıca cuma günü özellikle karşı cins ile ilişkilerinize, duygusal tepkilerinize dikkat etmelisiniz. 

Hafta sonu burcunuza geçecek olan Ay, sizi hareketli ve aktif kılacak. Hafta sonu kurtulmak istediklerinizi bırakma adına da yine destekleyen enerjiler mevcut. Ancak bilhassa fiziksel aktivitelerde, bedeninizi yormadan koşturmak ve özellikle spor ve benzeri çalışmalarınızda dikkatli olmak gerekmekte.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat