Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

6,850
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 18 - 24 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, Bu hafta çarşambaya kadar iletişim ve haberleşmeyi öne çıkaracak olan enerjiler, sizi yakın çevrenizle ilgili konularda daha aktif, çözüm odaklı ve pratik kılacak. Çarşamba gününden itibaren kişisel konular, aileniz yani iç alanlarınız, yuvanız, ebeveynleriniz daha öncelikli olacak. Hafta sonu Ay enerjileri, eğlenceyi öne çıkarırken, sizi dinamik kılacak, keyif alacağınız işlere ve durumlara yönelik olmanızı sağlayacak.

Koç burcu bu hafta 

Bu hafta boyunca devam edecek olan Venüs - Mars karesi, sizin adınıza ilişkilerinizle ilgili adeta kırmızı ışık yakıyor. Bu hafta ve önümüzdeki hafta krediler ve banka ilişkilerinizle alakalı işleriniz varsa, tedbirli olun aksiliklere ve uzamalara açık etkiler içindesiniz. 

Yine hafta boyunca etkin olacak Satürn - Venüs karesi, ilişkilerde, parasal konularda bir türlü emin olamama, şüphe duyma, kendinizi güvensiz hissetme eğilimleri verecek. Bu hafta özellikle ilişkileriniz ve beraberliklerinizi zorlamayın. Sorumluluklarınızı fazla abartmadan ele almaya çalışın. İş yükünüzü, gündelik konularınızı doğru planlamaya gayret edin. Aksi halde kendinizi gereksiz yükler, karşı tarafı da şüphelerinizle sıkabilirsiniz. 

Bu hafta Venüs - Jüpiter kavuşumu sizi bilhassa eğlence ve tatil gibi alanlarda fazla savurgan ve kişisel harcamalarınıza dönük kılacak. Bu nedenle bu hafta gelir gider dengenizi doğru ayarlamakta fayda var. Bilhassa hafta sonu masraflara dikkat etmeli, harcama yaparken gerçekten ihtiyacınız olanı alıp almadığınızı biraz daha dikkatli sorgulamasınız. 

Sevgili Koçlar, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat