Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

1,069
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 12 - 18 Mayıs 2014 haftası neler yaşayacak?

12 - 18 Mayıs 2014 haftasında Koç burcu neler yaşayacak öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.


Hafta başında ikili ilişkileriniz adına biraz daha temkinli ve düşünerek hareket etmenizi gerektiren enerjiler söz konusu. Pazartesi günü duygusal alanlarınızda düşünmeden hareket etmeyin. 

Salı günü dolunay öncesi daha kuşkucu ve keskin etkiler içinde olacaksınız. Dolunay dönemleri tamamlama ve sonuçlandırma süreçlerine işaret eder. Dolunayın hemen öncesi ve dolunay günü yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemek gerekir. Bu nedenle salı ve çarşamba günleri başlangıç yapmadan daha çok izlemede kalmalısınız. Dolunay etkisi ile gerginlikler artabilir. Sakin olun ve fevri hareketlerden kaçının. 

Bu hafta ortasında gerçekleşecek olan dolunay Akrep burcunda gerçekleşiyor. Bu etki size dönüşüm ve hayata daha derinliğine bakma enerjisi verecek. Önünüzdeki bir haftalık süreçte krediler, bankalar ve borç alacak dengelerinizi ayarlamanız doğru olur. 

İlişkilerinizde daha yoğun duygular hakim olabilir. Bu nedenle özellikle Dolunay etkisinin daha vurgulu olacağı bu hafta boyunca duygusal alanlardaki kararlarınızı tekrar gözden geçirmeniz akıllıca olacaktır. Keskin kararlara yönelebilirsiniz. Bu etki sizi yeni başlangıçlara ve artık üzerinizde yük teşkil eden durumlardan radikal kararlarla vazgeçmelere meyil ettirebilir. 

Parasal konularda sizi akıllıca hareket etmeye zorlayacak olan enerjiler, düşünmeden hareket etmeniz halinde sonradan zora gireceğiniz adımlar içinde olmanıza neden olabilir. 

Özellikle maddi alanlarda riskli adımlardan uzak durun ve düşünerek hareket edin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat