Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koçlar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

9,446
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koçlar 11 - 17 Ağustos 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, pazar gecesi gerçekleşen Dolunay sizin adınıza hedefleriniz ve arzularınızla ilgili alanları tetikledi. Dolunay ilişkileriniz ve beraberliklerinizin geleceği adına uzun vadeli kararlara sizi yönlendirebilir ve bu hafta hayat amaçlarınızı yeniden revize ettiğiniz ve artık kararlarınızı uygulama dönemine girdiğiniz bir sürecin başlangıcı olabilir.

Koç burcu bu hafta

Dolunayın ardından hafta başı Balık burcuna geçen Ay, çarşambaya kadar sizi daha duygusal ve depresif etkiler içinde bırakabilir. Karar almak için Ay'ın burcunuza geçeceği çarşamba gününü bekleyin.

Çarşamba ve cuma günleri arası burcunuzda ilerleyecek olan Ay, ne yöne gideceğinizi bilmeme durumundan çıkarak daha cesur adımlara sizi sevk edecek. Pazar günü gerçekleşecek Dolunayın hedeflerinizi revize etme etkisi çarşamba gününden itibaren etkili olacak.

Ay'ın ışığının azalmaya başladığı ve yükselen duygusal ve tepkisel aktivitenizin yerine oturmaya başladığı cuma ve hafta sonu boyunca maddi konular, kendinizi ifade etmeniz daha önde olacak. Konuşmaya iletişime açık olacaksınız. 

Cuma gününden itibaren beslenmenize dikkat edin. Yağlı ve ağır beslenmeden uzak durun. Bu hafta bedeniniz her zamankinden daha fazla yağ depolama eğiliminde olacak. 

Hafta sonu çevrenizle iletişime daha açıksınız. Özellikle dostlarla yenen yemekler, görüşmeler sizin adınıza öne çıkıyor.

Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat