Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

2,691
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcunun 2016'da aşk hayatı nasıl olacak?

2016 yılında, ilişkiler bağlamında devam eden sorunları çözüme ulaştırmak isteyeceksiniz. Bunu hedeflerken hayatınızda kökten değişiklikler yapabilir, net kararlar alabilirsiniz.

Koç burcu ve yükseleni Koç burcu olanların 2016 yılında aşk hayatında en hareketli dönemleri Nisan, Mayıs, Ağustos ve Ekim ayları olacak. 

2016 yılında aşk hayatınızda daha net ve keskin bir bakış açısına sahip olacaksınız. Devam eden bir ilişkiniz varsa, yılın ilk yarısındaki etkiler hassas ancak bu yıl beklemek veya geride kalmak istemeyecek, şartları kontrol altına almaya çalışacaksınız. 

Devam eden ilişkilerinizde sorunlarla daha net yüzleşecek, bekarsanız hoşlandığınız kişi için mücadeleye girmekten çekinmeyecek veya ilk adımı atacak kişi olacaksınız. Bu anlamda 2016'da aşk hayatınızda şartları belirleyen siz olacaksınız.  veya ilk adımı atmak  veya ilk adımı atmaya yakın olacaksınız. Aşk hayatınızda şartların sizi yönetmesini  beklemeyecek, siz şartları belirleme eğiliminde olacaksınız. 

Beraberliğinizde hali hazırda devam eden sorunlarınız varsa Nisan ile Ağustos ayları arasında önceden başlayan konu ve problemler daha fazla dikkatinizi çekebilir. İlişkiler adına bu dönemde esnek olmaka zorlanacaksınız. Ancak bahar aylarında ilişkilerinizde sürekli iniş çıkışlar ve kopmalar olmasını istemiyorsanız sakin kalmanız gerekiyor. 
 
Venüs Nisan ve Mayıs aylarında Koç burcunu destekliyor. Bu anlamda Nisan ve Mayıs 2016'da daha çekici, ışıklı olacaksınız. Bekar bir Koç burcuysanız Mart ve Nisan ayların iyi değerlendirin. Çünkü hoşlandığınız kişinin ilgisini bu dönemde daha rahat çekecek, flörtler anlamında da kısmetli olacaksınız. . 

Venüs, Temmuz'da aşk ve ilişkiler alanınıza geçecek. Temmuz ve Ağustos aylarında beklentilerinize yoğunlaşacaksınız. Aynı zamanda yaz aylarında aşk hayatınız hız kazanıyor. Yeni bir beraberliğe başlayabilirsiniz. 

Bu yıl Mayıs ve Haziran aylarında yürümeyen evlilikleri olan Koç kadınları için sıkıntılı bir süreç görünüyor. Ayrılık aşamasında iseniz özellikle Mayıs - Haziran aylarında kesin kararlar alabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat