Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

11,433
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Temmuz 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, sizin adınıza Temmuz ayının ana teması öncelikle hedef ve arzularınız adına önemli tamamlamalar yaşamanız, gerçekleştirmek istedikleriniz adına daha gerçekçi adımlar atarak, fırsatları yakalama sürecinde olmanız diyebilirim. Bu durum özellikle ay sonuna doğru daha fazla aktive olacak. Ay ortası 16'sı civarında ise girişimleriniz ve istekleriniz adına başlangıçları doğru planlarsanız başarı şansınız yüksek olur. 

23 Temmuzdan sonra Güneşin aşk ve ilişkiler alanınıza geçmesiyle duygusal konularda hareketli bir süreç başlıyor. İlişkiler adına kendiniz ortaya koymak isteyecek, cesur adımlar atacaksınız. bu tarihten itibaren ilişkiler ve duygusal hayatınızda ilginç gelişmeler yaşanabilir. 
20 temmuza kadar işinizde dikkatli olmanız gereken bir dönem var. Öncelikle üstlerinizle ilişkinize dikkat edin. Ani kararlar vermeye, hayatınızda radikal kararlar almaya eğilimli olacaksınız. Bağımsız hareket etme isteğiniz, insiyatif kullanma dürtünüz artarken, sizi sıkan ve bir anlamda zoraki yaptığınız işler, hatta ilişkilerde ani şekilde kopma arzunuz artabilir, 20 Temmuz'a kadar dürtüsel değil, mantıklı davranmanız çok daha doğru olur.

25 Temmuz'da başlayacak Venüs retrosu sizi ay sonuna kadar sağlık alanınızda etkileyecek. Özellikle hormonal dengelerinize dikkat etmekte fayda var. Sağlık açısından bu ay kalp sağlığınız önemli diyebilirim. Kalp ve damar sorunlarınız varsa ay boyunca dikkat etmekte fayda var ve beslenme diyetinizden ay boyunca ağır yiyecekleri çıkarın ve beslenmenize önem verin. 

Bu ay genel olarak iş ve kariyer alanlarınızda üstlerinizle olan ilişkilere özen gösterin. Ailevi konularda babanız veya ailede önemli kişilerin sağlıkları veya onların hayatlarındaki ani sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Bilhassa ayın son haftasına kadar olan dönemde içsel gerginliklere açık olacaksınız, stres ve gerginlikleri iyi yönetmeli, stratejik manevralar yapmaya çalışmalısınız. Diğer yandan özellikle ayın 23'ünden itibaren şartları kontrol edebilme potansiyeliniz artacak. 23'üne kadar kendinizi ve koşulları zorlamak doğru olmaz. 

Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Sevgili Koç burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. Sevgi ile kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat