Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

13,712
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Ocak 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,


Ocak ayında iş ve kariyer hayatınız, geleceğe yönelik hedefleriniz ön planda olacaktır. Çok çalışabilir, işlerinize ve sorumluluklarınıza öncelik verebilirsiniz. Yeteneklerinizle dikkat çekeceğiniz bu süreçte, güçlü kişilerden güzel destekler alabilir, patronlarınızdan olumlu geribildirimler alabilirsiniz. 

5 Ocak tarihinde Yengeç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ev ve iş hayatınız ön planda olacaktır. Ailenizin ihtiyaçlarına zaman ayırmanız gerekebilir. Duygusal açıdan güvende hissetmek isteyebilir, hassas ve duyarlı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız olayları düşünebilir, geçmişten bugüne gelen alışkanlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Takıntılı ve saplantılı düşüncelere açık olacağınız bu süreçte, öfkenizi ve hırslarınızı kontrol etmelisiniz. 

12 Ocak tarihinde Mars Balık burcuna giriş yapıyor. Bu tarihten itibaren enerjinizin azaldığını hissedebilir, dinlenmeye zaman ayırabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız, bilinçaltınızda yer eden konular su yüzüne çıkacaktır. Ruhsal ve manevi çalışmalar yapmak açısından çok verimli bir süreçtesiniz. 

20 Ocak tarihinde Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Arkadaş ortamlarınız ve sosyal etkinlikler ön plana çıkmaya başlıyor. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni çevrelere girebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz etkinlikler, kurs vb. organizasyonlar gündeme gelebilir. 

21 Ocak - 12 Şubat tarihleri arasında, Kova burcunda Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu tarihlerde önemli kararlar almamanız, yeni girişimlerde bulunmamanız önem kazanacaktır. Eksik bıraktığınız işleri tamamlayabilir, mevcut durumunuzu düzenleyebilirsiniz. Uzun süredir görüşmediğiniz dostlarınızla karşılaşabilir, eski sevgililerinizden haber alabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizi gözden geçireceğiniz bu süreçte, geçmişte yaşadıklarınız sık sık aklınıza gelebilir. Daha önce çözüm bulamadığınız konuları netleştirebilirsiniz. 

2015 yılının dilediğiniz güzellikleri getirmesini dilerim, Şubat ayında görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat