Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

14,764
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Nisan 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,

Hareketli bir aydayız çünkü Nisan ayında iki gezegen retrosu olacak. İlki 16 Nisan'da başlayacak Yay burcunda gerçekleşecek Mars retrosu, ikinci 27 Nisan'da başlayacak Merkür retrosu. Mars, burcunuzun yönetici gezegeni olduğu için retro dönemleri sizler için çok önemli. Retro dönemlerinde hayatınızdaki birtakım kararları tekrar gözden geçireceksiniz. Farklı açıdan bakacak, yeniden değerlendireceksiniz. Biraz da sağlığınıza dikkat etmeli, enerjinizi dengeli kullanmaya önem vermelisiniz. Retrosu Yay burcunda olacak. Akrep'e geçişi ise daha sonraki aylarda gerçekleşecek. 

Yay sizler için son derece dost bir burç. Uzak çevreler, seyahatler, yolculuklar, eğitim anlamında önemli farkındalıklar yakalamanızı sağlayacak. Dikkatiniz daha çok geleceğinize odaklanacak. Kendinizi geliştirmeye yöneleceksiniz. Bununla birlikte özellikle 16 Nisan'dan sonra sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 

Bu ayın ilk haftası Venüs'ün burcunuza geçiş yapması ile birlikte motivasyonunuz yükselecek. Ay sonunda da Merkür retro yapacağı için sizin için özellikle ilk 2 hafta çok güzel. Dolayısıyla ilk 2 hafta önemli anlaşmalar, sözleşmeler gibi durumlar varsa, bir şeye karar vermeniz gerekiyorsa Mars nedeniyle tabii ki dikkatli olmak kaydı ile bunlara ağırlık verebilirsiniz. Çünkü Venüs'ün burcunuza gelişi hem dikkat çekici olacağınız, hem de aşk, ilişkiler anlamında dikkatlerin sizin üzerinizde olacağı, bazı çevreler tarafından da önemseneceğiniz anlamına geliyor. Venüs sayesinde daha ön planda olacaksınız. 

Nisan'ın ilk haftası Merkür'ün Boğa geçişi söz konusu. İletişimden sorumlu gezegenin Boğa geçişi sizi biraz yavaşlatabilir. Şans sizden yana, fırsatlara açıksınız ama düşüncelerinizi arka plana alıp biraz da gözlemleme ihtiyacınız olabilir. Merkür Boğa burcunda çok uzun süre kalacak. Bu süre içinde sağlığınıza, iletişim dilinize çok önem verin. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat