Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Mayıs 2016'da neler yaşayacak?

11,401
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Mayıs 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Öncelikle tüm ay boyunca yönetici gezegeniniz Mars'ın retroda olduğunu söylememiz gerekir.  Haritanızı pozitif anlamda destekleyecek, size vizyon katacak, geçmiş tecrübelerinizden birtakım geriye dönük önemli dersler çıkarabileceğiniz, biraz eğitimle, araştırmayla, medya ve yurtdışı bağlantılı konularla ilgili efor harcayacağınız bir dönem olacak. Mars retrosu 27 Nisan itibari ile Akrep'e geçecek. Bu dönemden itibaren sizin için biraz kaynak yaratma, kaynak artırma konusu önemli hale gelmeye başlayacak. 

Mars'ın retroda olması genel itibariyle tüm ay içerisinde kendinizi biraz daha yorgun, halsiz hissetmenize neden olabilir. Bu ay aynı zamanda hali hazırda devam eden bir Merkür retrosu var. 24 Mayıs'a kadar kaynaklar alanınızda devam edecek. Bu da gösteriyor ki ekonominiz, para konuları sizler için çok önemli. 

6 Mayıs'ta Boğa burcunda bir yeni ay olacak. Bu da kaynaklar alanınızda olacak. Kaynak yaratmak, kaynak yaratma konusunda efor harcayacaksınız. Venüs de bu alanda. Aslında para ile ilgili konularda avantajlar yakaladığınız bir aydasınız. Hem kaynak artırıyorsunuz hem de ödemelerinize dikkat ediyorsunuz. 

11 Mayıs itibari ile Jüpiter düz pozisyona geçiyor. Uzunca bir süredir Başak burcunda retro yapıyordu. Düz pozisyona geçmesi sevindirici. 6. eviniz de düz pozisyona geçecek. Sağlıkla ilgili konularda birtakım endişe, kaygı, sıkıntınız varsa bunlarla ilgili pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda günlük tempo ve rutininizde bir düzen oluşturabilirsiniz.  Özellikle birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla uyumunuz artacak.

Bu ay özellikle para ve kaynak artırma girişimleri sizin için önemli. 

20 Mayıs'ta Güneş İkizler burcuna geçecek. Sizin için iletişim ve kendinizi ifadeniz de çok önemli olacak. 21 Mayıs'ta Yay burcunda bir dolunay olacak. Haritanızın bilgi, iletişim, seyahatler, eğitim, yurtdışı, uzaklar alanında bir enerji akışı olacak ve bu dolunayda da Mars işin içinde olacak. Bu dolunay, Mars'ın burcunuzu da yönettiğini göz önünde bulundurursak, enerji olarak aslında birtakım kararlarınızı tetikleyecek. Karar alacak, aksiyona geçeceksiniz. Rutininizi düzene koymayı amaçlıyorsunuz ve burada alacağınız kararlar sizi bir şeye hazırlayacak. Belki yeni bir iş çevresi olabilir.  

Bu dönemde küçük kazalara karşı dikkatli olmaya çalışın; özellikle dolunayın iki üç gün öncesi ve sonrasında. 

Genel anlamda baktığımızda Merkür retrosu zihin karışıklığına neden olabilir. İmza ve kararlarda dikkatli hareket edin. Her zamankinden daha fazla araştırmaya ve incelemeye dikkat edin. Aynı zamanda imza, email trafiği, bilgi alışverişlerinde daha hassas olun. Bu konularda yanlış anlaşılmaya açık bir aydasınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat