Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

10,460
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Mayıs 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, Mayıs ayı öncelikle iletişimle ilgili önemli deneyimler yaşayacağınız, yakın çevreniz, kardeşler veya yakın arkadaşlarla ilgili konulara odaklanacağınız hareketli bir ay olacak. Özellikle ayın ilk yarısı 19 Mayıs'a kadar olan dönemde haberleşme trafiğiniz artarken, kısa seyahatler, yakın çevrenize liderlik etme, kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz artıyor. Maddi konularda 4 Mayıs dolunay ve 18 Mayıs Yeni Ay sürecinde önemli değişimler olabilir. Parasal konularda 4 Mayıs ve 18 Mayıs haftası gelişmeler yaşamanız söz konusu. 


Bu ay önemli işlerinizi, başlangıçlarınızı, girişimlerinizi 17 Mayıs'a kadar tamamlayın. Merkür durağana geçip, sonrada gerileyeceği 17 Mayıs'tan itibaren beklemek ve incelemek daha doğru olacak. 8 Mayıs'ta Venüs'ün aile ve yuva alanlarınıza geçmesiyle evinizle ilgili konulara odaklanıp, dekorasyon ve benzeri konularda yapmak istediklerinizi hayata geçirmek söz konusu olacak. Ev değişikliği, yeni bir eve geçme veya satın alma, kiralama gibi konular gündeminizi meşgul edebileceği gibi kendinizi evinizde daha mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Venüs aile ve ev konuları kadar kariyer alanlarınızı da renklendirecek. 

8 Mayıs ile 17 Mayıs arası iş ve kariyer konularında şanslı olacağınız, fırsatlara dönük etkiler söz konusu. 19 Mayıs'ta rötar etkisine başlayan Merkür, iletişim alanlarınızda dikkatli olmanızı gerektirmekte. Yazılı ve sözlü kontaklarınızda, anlaşmalarda, hukuki konularda bu süreci bekleyerek geçirin. 

Bu ay cesur adımlara dönük olacağınız etkileriniz, Merkür'ün rötarıyla bilhassa ticari konularda, ayın 17'sinden itibaren beklemek ve düşünerek adım atmak gerektiğini vurguluyor. Teknolojik konular, anlaşmalar, yeni bağlantılar, yakın çevrenizle ilişkileriniz adına ayın 17'sinden itibaren dikkatli olun. 

Merkür rötarı sizi eskilerle yeniden buluşturacak. Eski bir dost tekrar karşınıza çıkabileceği gibi, görüşmediğiniz bir sevgili, bir arkadaş veya akraba ile tekrar kontak kurabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz ve aşk adına bu ay yine hareketli etkiler var. Öncelikle beklemek istemeyecek, aşkta cesur ve aceleci olacaksınız. Özellikle 12 Mayıs'tan itibaren aşk hayatınız adına beklettiğiniz konularda ilk adımı atan taraf olabilirsiniz.

Bu ay ilişkilerinizde net tavırlar koyma, isteklerinizi karşı tarafa belli etme yoğunlaşacağınız konular arasında. Ancak esneklik göstermekte zorlanabileceğiniz için karşı tarafın sizden zaman istemesi veya durumları ağırdan alması sıkılmanıza neden olabilir. İlişkiler açısından kendi isteklerinizi daha kolay vurgulayıp, tavır koymanız söz konusu olacak. Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. 

Sevgili Koç burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. Sevgi ile kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat