Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

10,686
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,

Mart ayı biraz hareketli olacak. Ay sonuna doğru Balık burcunda Güneş tutulması ve Terazi burcunda da Ay tutulması yaşanacak. Balık burcunda gezinen Güneş, 5 Mart'ta Merkür'ün Balık burcuna gelişi ve 12 Mart'ta Venüs'ün Balık burcuna gelişiyle birlikte haritanızın biraz gizli, içsel motivasyonla ilgili konularında hareketlilik olacak. Kendinize dönmek, yalnız kalmak, düşünmek, bir şeyleri masaya yatırmak gibi düşünceleriniz var.

Bütün bunların yanı sıra 6 Mart'ta Mars'ın Yay burcuna geçişi, yönetici gezegeniniz olduğu için son derece önemli. Tam olarak Mars'tan destek alıyorsunuz. Mars Akrep geçişinde bazı maddi sorunlar, problemler, kaynak artırma girişimleriniz ile ilgili konularda hareketlilik getirmişti. Dolayısıyla 6 Mart sonrasında biraz motivasyonunuz yükselecek. Biraz yalnız kalma arzunuz artarken diğer yandan seyahatler ve eğitim konularında fırsatlar yakalayablirsiniz.

20 Mart'ta Güneş ve 22 Mart'ta da Merkür burcunuza geçiş yapacak. Dolayısıyla 20 Mart öncesi daha içselken, 20 Mart sonrası daha dışa dönüksünüz ve enerjiniz daha da artacak. Bu zamana kadar olan süreçte destek alıyorsunuz ama bir yandan da sağlığınızla ilgili, kendinizle ilgili belki masaya yatıracağınız önemli bir konuyla ilgili yalnızlığa çekilme arzunuz yükselecek.

23 Mart'ta karşıt burcunuz Terazi burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma ilişkiler aksında, imzalar, sözleşmeler, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık gibi konularda etkili olacak. Aynı zamanda Merküryen bir tutulma olmasından dolayı atak, hızlı, ani karar vermeye açık ve harekete geçirici bir enerji başlayacak. Düşündüm, taşındım ve harekete geçtim diyebileceğiniz bir ay sonu bekliyor sizleri.

Sevgili Koçlar şanslı, fırsat dolu bir Mart ayı diliyorum, bir sonraki ay görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat