Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

6,256
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu veya yükselen burcu Koç olanlar,

Kasım ayı iş hayatınız, gündelik rutinler, size bağlı çalışan kişilerle ilişkileriniz, hizmetlilerle olan durumlar ve kararlar, sağlık alanlarınız açısından hareketli zamanlara işaret ediyor.İş yerinizde meslektaşlarınız ile ilişkilerinize önem vermelisiniz. İşleri ele alırken, detayda kaybolmadan ve bir düzen içinde planlama yapmaya gayret edin. Yeni bir eleman alımında acele ile karar vermeyin. 

İlişkiler açısından bu ay daha önce üzerinde durmadığınız alanlara daha fazla takılabilir, çabuk gerginleşebilirsiniz. Maddi konularda çok dikkatli hareket etmeli, yatırım ve benzeri konularda düşünerek adım atmaya gayet etmelisiniz. 

Kasım ayı iş ve para açısından büyüme dönemi değil. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorluk çekebilir, nakit sıkıntılarınız artabilir. Bu nedenle gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamaya bakın. Masrafları iyi planlamanız gereken bir ay söz konusu. Parasal işlerinizde alacağınız hak edişlerden aksamalar, hesap etmediğiniz, gözden kaçan faturalar birden birikip önünüze çıkabilir. Bu nedenle harcamalarda planlı olmak Kasım için maddi açıdan mühim olacak. 

Sağlığınız açısından bu ay bağırsaklar, pankreas, insülin direnci ve tansiyon sorunlarınız varsa dikkatli olmak ve kontrolleri ihmal etmemek gerekebilir. 

Sevgili Koçlar, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. Sevgi ile kalın. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat