Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

1,416
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu kadınının olumsuz yönleri nelerdir?

Koç burcu kadınları maskülen, dominant, iş hayatında başarılı yaklaşımlarıyla dikkat çekerler. Fakat zaman zaman ben egosuna düştüklerinden dolayı karşılarındaki insanları dinlemek, karşılarındaki insanlarla empati kurmaktan yoksun kalırlar. Koç  burcu kadınları ilişkilerde karşılarındaki erkeğe öncelikle kendisini erkek gibi hissettirmeleri çok önemlidir. 


Maskülen yaklaşımlar, bazen arkadaş gibi yaklaşımlar karşılarındaki erkeklere itici gelebilir. Koç burcu kadınlarının aşırı verici olmaktan, aşırı hareket halinde olmaktan uzak durmaları gerekmektedir. Eğlence hayatına, dış dünyaya, sosyal hayata ve iş hayatındaki hırslara aşırı bağımlı olan koç kadınlarının bu itici yönlerini törpülemeleri gerekmektedir. 

Koç kadınları aynı zamanda iyi birer annedirler. Fakat çocuklarına bir iş projesi gibi yaklaşmaları dikkat çekicidir. Çocuklarından çok fazla şey bekleyip iş hayatlarında, okul hayatlarında aşırı başarılı olmayı ve rekabet hırsını güdülemeleri çocuklar üzerinde baskı yaratacaktır. Koç burcu kadınlarının uzak olmaları gereken en önemli şey egodur. 

Egolarından, kibirlerinden ve ben bilirim tutumundan uzak durdukları sürece ilişkilerinde, anneliklerinde ve hayatlarının her alanında daha mutlu olacaklardır. Birazcık karşınızdakini dinlemeyi, karşınızdakiyle ilgilenmeyi ve karşınızdaki insanların da duyguları olduğunu, erkek dahi olsa size iyi yaklaştığını bilmeniz ve onunla rekabete girmemeniz en önemli kazancınız olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat