Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

1,264
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu erkeğinin olumsuz yönleri nelerdir?

Koç burcu erkekleri aşırı rekabet, mücadele ve kavgacı yapıda olduklarından ilişki sürdürmeleri oldukça güç bir burçtur. Sürekli elde etme hırsları olduğundan çabucak elde ettikleri bir ilişki onlar için önem arz etmeyecektir. Çünkü bu insanların avcı ruhu vardır. Sürekli olarak peşinden koşmak, mücadele etmek isterler. 


Koç burcu erkeklerinin bir ilişkiye başlamaları için öncelikle karşılarındaki insanları çok beğenmeleri ve fiziksel anlamda çekici bulmaları çok önemlidir. Sonrasında ilişki devam ettikçe elde ettiğini hissettiği anda ilişkiden soğuyacaklardır. Entelektüel, modern ve mutlu olabilecekleri ve kendi benliklerine uygun kişiler hayatlarında her daim yer edecektir. 

Bir insanla evlenme veya uzun bir ilişkiye başlama kararı vermeleri koç burcu erkekleri için oldukça zordur. Koç burcu erkekleri çocuklarıyla ilgili ve sürekli olarak birlikte spor yapan, dışarı çıkan ve eğlenen yapıda olacaklardır. Onlara çok küçük yaşlardan itibaren rekabet ve mücadele duygusunu aşılayacaklardır. Koç burcu erkeklerinin hayatla ilgili öğrenmeleri gereken en önemli ders ben demek yerine biz demek noktasına gitmeleridir. Bu koç burcunun mutlu, huzurlu ve dengeli bir hayat oluşturmalarında fayda sağlayacak en önemli faktör olacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat