Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

910
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Aralık 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,

Özellikle ilişkiler anlamında önemli bir aydasınız. Ortak projeler, evliyseniz eşinizle ayrılıklar ya da sonlandırma kararı, yalnızsanız bir ilişkiye başlama kararı devrede olabilir. Haritanızın en tepe noktasına, Oğlak burcuna yerleşecek 10 Aralık'ta Merkür, 22 Aralık'ta Güneş'in gelişi beklentilerinizin, kendinizi ifadeniz, toplumsal statünüz bu anlamda bazı değişimler, bazı yenilikler devreye girebilir.

Bu ay gökyüzünde sert etkiler var. Bundan siz de etkileniyorsunuz. Çünkü göksel temsilciniz Mars ve Mars, Plüton ve Uranüs ile bazı zorlu açılara girecek. İlişkiler ile ilgili konularda beklentilerinizi sorgulayabilirsiniz. Karşı tarafın beklentileri artabilir. Bunlarla ilgili bazı streslere açıksınız. 

Ayın genel etkilerine baktığımızde 11 Aralık'ta Yay burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Sizleri son derece dost bir şekilde etkiliyor. Dolayısıyla yeni adımlar, yeni başlangıçlar adına güzel kararlar aldırabilir sizlere. 

25 Aralık'ta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Yengeç burcu dolunayı özellikle yuva ve kariyer aksında olacağı için bu ay kariyer hayatınızla ya da bir ortak projenizle ilgili bir şeyleri sonlandırma, yenileme veya başlatma ile ilgili bir şeyler devrede.

Genel olarak Aralık ayına baktığımızda ilişkilere dikkat etmelisiniz ve ayı bitirirken de iletişiminizde son derece sağduyulu olmaya dikkat etmeniz gerekiyor. 

Sizlere sağlıklı, mutlu ve başarılı bir Aralık ayı diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat