Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

5,395
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Aralık 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 


2014 yılının son ayı olan Aralık ayının özellikle ilk yarısında yolculuklar ve seyahatler gündeminizde olacaktır. Kişisel gelişiminize önem verebilir, bilgilerinizi geliştirebilirsiniz. Hayata olan bakış açınızı değiştirecek kişilerle ve olaylarla karşılaşabilirsiniz. 

Ay sonuna kadar iş hayatınızda ve bireysel yaşamınızda kontrolünüz dışında gerçekleşen ani olaylar karşısında sakinliğinizi korumaya özen göstermelisiniz. 

5 Aralık tarihinde Mars'ın Kova burcuna girişiyle birlikte; Sosyal çevrenizde ve arkadaş ortamlarınızda hareketli bir dönem başlıyor. Mücadele etmenizi gerektiren durumlar gündeme gelebilir. 

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek. İletişim trafiğiniz ve haberleşme ön planda olacaktır. Sürpriz haberler alabilir, yeni gerçekler öğrenebilirsiniz. Yakın çevre ilişkileriniz ve kardeşinizin ihtiyaçları gündeme gelebilir. Değişen duygu ve düşüncelere fazlasıyla açık olabilirsiniz. Cümlelerinizi özenle seçmeniz önem kazanacaktır. 

8 Aralık tarihinde durağan pozisyonuna başlayacak olan Jüpiter, Nisan ayına kadar Retro sürecine devam edecek. Ağustos ayından bu yana, aşk ve eğlence hayatınızda keyifli gelişmelerle karşılaşmanıza yardım eden Jüpiter, geçmişte kaçırdığınız fırsatları yeniden gündeme getirecektir. Yeteneklerinizi keşfedebilir, sanatsal projelere başlayabilir, hobilerinizle ilgilenebilirsiniz. 

11 Aralık tarihinde Venüs Oğlak yolculuğuna başlayacak. Aşk hayatınızda somut değerlere ve maddi güvenceye öncelik verebilirsiniz. Patronlarınızdan güzel destekler alabilir, iş arkadaşlarınızla uyumlu ilişkiler kurabilirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirebilmek adına hırslı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. 

22 Aralık tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay'la birlikte; İş ve kariyer hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş arayan Koçlar bu dönem yeni iş teklifleri alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirler. İşi devam eden Koçlar ise, yetenekleriyle dikkat çekebilir, mevcut işlerinde terfi etme şansı yakalayabilirler. 

24 Aralık tarihinde Yay burcuna giriş yapan Satürn, 2,5 yıl boyunca buradaki yolculuğuna devam edecek. Düşünce ve inançlarınızda olgunlaşacağınız bir dönem başlıyor. Yeni hayat tecrübeleri kazanacağınız bu süreçte, hukuki konular gündeme gelebilir. Hayata daha gerçekçi gözlerle bakabilir, hayat felsefenizi değiştirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirmek adına önemli adımlar atabilirsiniz. Özellikle iş hayatınız için gerekli olan eğitimler gündeme gelebilir, sorumluluk almanız gerekecektir. Uluslararası işlerde çalışan Koçlar, yabancı ülkelerle önemli bağlantılar kurabilir. Yurtdışına gitmeyi, dil eğitimi almayı düşünen kişiler için uygun koşullar oluşabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat