Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

7,487
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu Ağustos 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, bu ay aşk ve çalışma alanlarınızda hareketli etkileriniz var. Ay ortasında 14 Ağustos'ta gerçekleşecek yeni ay; aşk, ilişkiler, duygusal konular açısından ay ortasından itibaren ani gelişmeler yaşayabileceğine işaret etmekte. Ayrıca yine 14 Ağustos'tan itibaren dikkatiniz duygusal ilişkilerinize odaklanabilir. 


Ağustos'ta sizin hassas günler şöyle; 13 Ağustosa dikkat edin, özellikle sağlık ve mesleki konularda kafa karışıklıklarına açık olacaksınız. 

13 Ağustos ve civarında ticari konulara ve iletişime dikkat etmekte fayda var. 

15 Ağustos'ta Venüs - Güneş kavuşumu var ki ilişkilerde eski konular kaynaklı sorunlar öne çıkabilir. 

21 - 22 Ağustos tarihlerinde aldığınız sorumluluklar sonradan size ek yükler getirebilir bilhassa iş hayatınızda verdiğiniz sözlere dikkat edin. 

İlişkiler açısından 27 Ağustos'ta güzel etkiler var. Çocuklar, kişisel gelişim ve ilişki alanınızda 27 Ağustos civarı daha rahat olacaksınız. 

Bu ay 11 Ağustos'ta mesleki konulara ilgili alana geçecek olan Jüpiter, sağlıkla ilgili konuları büyütebilir, dikkatli olun. Ancak mesleki konularda fırsatlara açık olacaksınız. 

Özellikle hizmet sektörü ve sağlık alanında çalışmalarınız varsa Jüpiter 11 Ağustos'tan itibaren size fırsatlar getirecek. Reklam, iletişim, yönetsel konular ve ticari çalışmalarınız varsa bu ay Merkür desteğini alacaksınız. Projelerinizde hızlanma, bekleyen konuların hız kazanması söz konusu olacak. 

Bu ay iş alanlarında ve ticari konularda aktif bir ay sizi bekliyor. Duygusal alanlarda ise verdiğim tarihlere dikkat etmek şartı ile verimli etkileriniz yine söz konusu. Sevgili Koç burcu, güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim. Sevgi ile kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat