Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

3,608
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 9 - 15 Şubat 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, bu hafta Merkür durağan pozisyona geçerken, gerileme sürecinde ki belki de en yoğun etkisini verecek. Merkür rötardan çıkışı sırasında durağan dediğimiz bir aralıkta belli bir süre ilerler ve bu dönemi iletişim, satış ve pazarlama, yeni başlangıçlar, teknolojik konular ve anlaşmalar adına daha hassas ve dikkatsiz olacağımız bir döneme işaret eder. Haftanın ilk günü öğlen 14.00'dan itibaren Ay'ın açısız ilerlemesi ile denk gelecek bu süreç, yeni bir başlangıca başlamayı desteklemiyor. Salı günü ise durağan seyretmeye devam edecek Merkür'ün Ay ile yapacağı sert açı, bilhassa belirsizlikleri artırması, yanılgılara daha açık olmamız nedeniyle duygusal konularla, parasal işlerinizde çok dikkatli olmanızı ve haftanın ilk iki günü hareket edip başlatmaktan ziyade beklemede kalmanız gerektiğini vurgulamakta. 


Çarşamba günü Merkür rötarı bitmeye doğru giderken, haftanın en hassas etkilerini de yoğun şekilde verecek. Kafa karışıklıkları, dikkatsizlikler, zihnin dağınık olması çarşamba günü adına vurgulu. Bugünü daha çok şifa konularıyla geçirmek, rutin işlerinizle oyalanarak bitirmek çok doğru olacak. 

Perşembe günü sabah saatleri daha belirgin olacak Ay - Mars açısı konuları daha fevri ve tepkisel davranarak ele alabileceğinize işaret ediyor. Perşembe günü özellikle sabah saatlerinden öğleye kadar esnek olmaya çalışmak doğru olur. 

Bu hafta cumartesiye kadar Merkür'ün rötar etkisi belirgin olurken, cumartesi gününden itibaren gezegen artık ileri harekete geçecek. Çevrenizle iletişim ve sosyal alanlarınızda rahatlayacaksınız. Bu hafta ilişkilerinizle ilgili alanlarda cumartesiden önce önemli adımlar atmayın. Parasal konularda ise özellikle haftanın ilk üç günü daha dikkatli olun.

Sevgili Koç burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat