Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

4,944
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 9 - 15 Ocak 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,

Haftanın başında, 9 Ocak'ta, bir süredir geri harekette olan Merkür düz hareketine geçecek. Fikirlerinizi, projelerinizi insanlarla daha rahat paylaşabileceksiniz. Aynı zamanda fikirlerinizi daha geniş bir kitleye yaymak adına yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu hafta eğitim ve öğretim alanında da güzel gelişmeler yaşanabilir. Uzak bir seyahat planlıyorsanız bunu yapabilirsiniz veya uzak bir yerden akrabalarınız sizi ziyaret edebilir. 

13 Ocak'ta Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Bu da kariyeriniz, çalışmalarınız adına güzel gelişmeler anlamına geliyor. Çalıştığınız konuları zirveye taşımak adına güzel etkiler alacaksınız. Bir süredir aklınızda olan projeleriniz varsa, bunları değerlendirmek adına iyi etkiler söz konusu. Aynı tarihler içerisinde Balık burcunda olan Venüs'ün de Neptün ile bir kavuşumu olacak. Özellikle ilişkiler ile ilgili konularda gıyabınızda dönen birtakım konuşmalar varsa, bunlarla ilgili gelişmeler olabilir veya ilişkiler ile ilgili sizi rahatsız eden bilinçaltınızdaki konuları bırakmak ve önünüze bakmak adına olumlu etkiler alacaksınız 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat