Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

8,760
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar, 

Bu hafta yine harika haberlerim var size. Çarşamba günü ek gelirler alanında bir yeni ay gerçekleşecek. Hem yöneticilerinizin, hem iş alanınızdaki bolluk bereket desteğinin, Jüpiter'in etkisini alıyorsunuz ve yeni gelirler elde etmeye başlıyorsunuz. Bu anlamda bir çalışma hayatınız yoksa, başkalarının kaynaklarından; eşinizin ya da babanızın veya annenizin kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Bunun dışında başkalarının kaynaklarını daha işler hale getirebilirsiniz. 

Güzel haberlerimiz sadece bu kadar değil. Yöneticiniz Mars Perşembe'den itibaren evlilik ve ortaklık alanınıza yerleşiyor. Bu anlamda eşiniz ile ya da ortağınızla aranızda çözümlenmemiş ne kadar sorun varsa, gündeme getirebilirsiniz. Hatta yakınlarınızla ilişkinizi iyileştirmeye çalışabilirsiniz, danışmanlardan yardım alabilirsiniz. Bütün bu alternatifler size uygun değilse, yakınlıklar oluşturabilir, ailenizle tekrar bir araya gelebilirsiniz. Ancak sorunlar meydana geldiğinde çözüm odaklı davranmalısınız. Sorunları çok büyütmemelisiniz. 

Aralık ortasından itibaren burcunuzda yol alan Uranüs ile Mars arasında bir karşıt açı olacak. Bu biraz yıkıcı bir sonuç doğurabilir. Güzel haberi en sona sakladık. Perşembe gününden itibaren kuzey ay düğümü ile iş ve sağlık alanında şans yanınızda olacak. İşte bu alan 1,5 yıl boyunca şans, bolluk ve bereket ile donatılacak. Sağlıklı, bereketli günler diliyorum. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat