Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

9,981
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,

Pazartesi günü arkadaşlık, dostluk ve idealler alanınızda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay sayesinde yeni dostlar, yeni arkadaşlar hayatınıza katılacak ve tüm yaşamınızı baştan sona değiştirmenize yardımcı olacak. İlerlemek istediğiniz, liderlik yapmak istediğiniz alanlar var işte bu alanlarda tanınmanız için de dostlarınızın büyük yararını görüyorsunuz.

Bütün bir hafta boyunca yeni tanıştığınız insanlarla aranızda olumlu bir elektrik gerçekleşecek. Fakat bunun yanı sıra Akrep burcunda bir süredir Mars ilerliyordu. Mars'ın yeni ay ile olumsuz açısı nedeniyle arkadaş çevrenizle maddi konularda çatışmaya düşebilirsiniz.

Ortak para kullanımından, birbirinize kefil olma durumundan kaçınmalısınız. Ortak bir sponsor arayışınız varsa, bu hafta fikir ayrılıkları büyük çatışmalara ve kavgalara dönüşebilir. Dostlarınızdan bir kısmının ameliyat olması söz konusu ve bu süreçte yardımınızı bekleyecekler. Büyük ihtimallae yardım eli uzatamayacaksınız ve bu anlamda da karşılıklı kırgınlıklar olabilir. Arkadaşlarınızla ortak para ve sağlık konularına dikkat ederseniz, son derece olumlu bir hafta sizi bekliyor.

Huzurlu, mutlu, bolluk, bereket dolu bir hafta diliyorum. 

Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat