Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 8 - 14 Mayıs 2017 haftası neler yaşayacak?

8,696
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 8 - 14 Mayıs 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Geçtiğimiz hafta nihayet Merkür düz hareketine başladı ve Koç burcunda ilerliyor. Dolayısıyla iletişim trafiğinizin hareketleneceği bir haftaya başlıyorsunuz. Uranüs aynı tarihlerde Merkür ile beraber çok yakın ilerlediği için hayatınızda ani kararlar alarak yeni hedeflere yönelebilirsiniz veya planladığınız konular varsa bunlarla ilgili harekete geçeceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Bu hafta yeni ve sürpriz gelişmeler olabilir. 

10 Mayıs Çarşamba günü Akrep burcunda çok güçlü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi ile parasal ve maddi konularda ani gelişmeler olabilir. Ödemeler, kredi anlaşmaları gündeme gelebilir. Borçlar varsa bunların farkına varabilirsiniz ve kapatabilmek adına destekler alacaksınız. Kendinizi çok güçlü hissedebilir, güç gösterisi yapabilirsiniz. Yaşam hedeflerinize ulaşmak adına tüm gücünüzü, tutkunuzu ve enerjinizi harcayarak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Pazartesi günü Ay Terazi burcunda olacak. İkili ilişkiler, ortaklıklar anlamında enerjiler iyi durumda. Aynı zamanda partnerinizle de iyi vakit geçirebilirsiniz. 

Salı-çarşamba ve perşembe günü Ay'ın Akrep burcuna geçmesi ile beraber finansal konularda birtakım gelişmeler olabilir. 

Cuma ve cumartesi günleri Ay, Yay burcunda olacak. Kendinizi daha neşeli ve iyimser hissedeceksiniz. Uzak akrabalarınızla ilgili veya sosyal medyada bazı gelişmeler olabilir. 

Pazar günü Ay'ın Oğlak burcuna geçmesi ile beraber sorumluluk üstlenebilir, hafta sonunda olmanıza rağmen işiniz ve kariyerinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat