Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

7,238
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 8 - 14 Haziran 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, bu hafta çarşambaya kadar olan dönemde duygusal ve hassas olacağınız etkiler belirgin olurken, çarşambadan itibaren kendinizi daha rahat ifade edecek, hareketlenecek ve istekleriniz, arzularınız konusunda tepkisel olacaksınız. Genel etkiler içinde Merkür'ün rötardan çıkmaya hazırlandığı hafta boyunca yeni bir konuyu başlatmak, eğitim, medya veya halkla ilişkiler, iletişim veya teknolojik alanlarda girişimde bulunmak, teknolojik bir alet almak adına adım atmayın ve beklemede kalın. 


Duygusal konular ve aşk ilişkileri adına özellikle salı ve çarşamba günleri daha dikkatli olmak gerekmekte. Hassasiyetlerin arttığı bu iki gün boyunca şifa ve benzeri çalışmalar adına destekli olsa da duygusal alanlarda, ilişkilerinizde daha kırılgan ve alıngan olacağınız etkiler söz konusu. 

Salı ve çarşamba günleri birliktelikleriniz adına meseleleri büyütmeden ele almalısınız. Pazartesi haftanın ilk günü düzenleyeceğiniz önemli işleri, toplantıları, görüşmeleri, güncel veya finansal işlerinizi sabah 11:30'dan itibaren planlamanız doğru olur. Öncesindeki etkiler karışıklık yaşamanıza neden olabilir. 

Çarşamba 14:15'ten itibaren hareketleniyorsunuz. Çarşamba günü spor veya benzeri aktivitelere dönük olacaksınız ancak kazalara ve yaralanmalara dikkat edin. Çarşamba ile Cuma 17:00 saatleri arası burcunuzda ilerleyecek Ay enerjileri sizi daha dikkat çekici, kendinize güvenli ve inisiyatif almaya yönelik kılacak. İdare edip, organize olmanızı gerektiren konuları bu aralığa almak, kişisel konuları halletmek adına desteklisiniz. Ancak cuma günü şansızlıklara açık bir gün olacağı için, haftanın son iş günü riskli eylemlerde bulunmayın, günü daha çok rutin konularla geçirin. Hafta sonu ise görüşmeler, yemekli toplantılar, dostlarla bir araya gelmek adına desteklisiniz. Haftanın duygusal ve dünyevi alanlardaki ağırlığını üzerinizden atmak adına haftasonundan yararlanabilirsiniz. Sevgili Koç burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat