Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 8 - 14 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

5,739
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 8 - 14 Aralık 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu


Bu hafta aile ilişkileriniz öne çıkarken, dikkatinizin yuvanız ve ailenize dönük olacağı etkilerle haftaya başlıyorsunuz. Hafta başı daha korumacı ve kontrolcü olmanız, çocuklarınız, eşiniz veya sevdiğinizle ilgili alanlarda durumlara müdahale etmeye yönelik davranmanız söz konusu olacak. Bu etki Ay - Plüton karşıtlığı ile, bilhassa kadınlarla iletişimlerde sorunlar yaratabileceği gibi, anne figürü veya eş alanlarınızla ilgili konularda ortak bir noktada buluşmayı, uysal davranmayı sizin açınızdan zor kılabilir. 

Bu hafta Ateş grubunda oluşacak olumlu açılar, ele aldığınız konularda daha akıcı enerjiler içinde olacağınıza, çabuk hareket edebileceğinize ve olayların fazla uzamadan sonuçlanabileceğine işaret etmekte. Sizin adınıza özellikle ilişkiler, çocuklar, yolculuklar, eğitim konuları ve kişisel alanlarınızda ani gelişmeler kontrolünüz dışında gelişirken, şans da yanınızda olacak. 

Venüs'ün bu hafta Oğlak burcuna geçmesiyle, kariyer alanınızda verimli enerjiler almaya başladınız. İş alanlarınızda Yeni fırsatlar çıkabilir. İlişkiler açısından romantizmden uzaklaşarak ilişkinizi derinden ve sorunlardan kaçmadan ele alacağınız bir bakış açısı geliştirmenize neden olabilir. Bu süreç beraberliğiniz adına çok hassas ve duygusal bir dönem olmayacağını, gerekirse meselelerin üzerine gideceğinizi de göstermekte. 

Sevgili Koç burcu, güzel ve verimli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat