Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

8,735
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Geçtiğimiz hafta yöneticiniz Mars pazar gününden itibaren Yay burcuna yerleşti. Medya çalışmaları ile ilgili seyahatler, eğitim alanları, belki de yaşam felsefenizle ilgili sizi daha atak ve cesur olamaya davet edecek. Uzun zamandır Satürn bu alanda yolculuk yapıyordu ve bir çeşit engel yaratıyordu. Daha cesaretsiz daha korkak hissediyordunuz, engellerle baş etmekte zaman zaman zorlanıyordunuz.

Bu hafta Mars'ın burç değişmesi ile beraber kendinizi daha cesur ifade edebileceksiniz. Bu hafta çarşamba günü açı gerçekleşiyor Plüton ve Jüpiter arasında. Bu açı kariyer planlarınızı yenilemenize, kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanmanıza yardımcı olacak. Bütün hafta boyunca çeşitli şans ve teklifler sizi bekliyor olacak.

Cumartesi günü Balık burcunda yaşanacak Güneş tutulması yeni bir ruhsal gelişim tekniği öğrenmeniz için size kapı açacak. Güneş tutulması hayatımıza yenilikler getiriler. Ancak Satürn Jüpiter ve Güneş arasındaki sert açı bazı zorunlulukların, bazı olumsuzlukların, sağlık problemlerin ve yakınlarınızın sağlık problemlerinin sizi yeni arayışlara sevk etmesine neden olacak. 

Yeni bir ruhsal tekniği, yeni bir alternatif tıp tekniği öğreneceksiniz ve öğrendiklerinizi çok seveceksiniz, gelecekte de uzun uzun kullanacaksınız. 

Güzel bir hafta diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat