Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

4,544
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 5 - 11 Mart 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Bu hafta Balık burcundaki gezegen birikmesi artık Balık burcunun son derecelerinde ilerlemeye başladı. Pazartesi günü Venüs, Balık burcunda Kiron ile beraber hareket edecek. Özellikle ilişkiler ile ilgili yaralandığımız konular varsa, bunlar gündeme gelecek ve onların üzerinde duracağız. Bilinçaltında geri planda ilişkiler ile ilgili birtakım korkularınız varsa, bunları aşmak adına destekler, yardımlar görebilirsiniz Pazartesi günü. 

Salı günü Merkür ile Venüs Balık burcunun son derecesinde kavuşacaklar. Tekrar ilişkilere bakış açınız değişebilir. Diplomatik konuşmalar yapabilirsiniz. Geri planda size yardımcı olacak birtakım insanlar hayatınıza girebilir veya ilişkiler ve diplomasi ile ilgili beceremediğiniz, korktuğunuz bazı konular varsa, bunları aşmak adına da güzel gelişmeler olabilir. 

Çarşamba gününden itibaren hem Venüs hem de Merkür Koç burcunda ilerlemeye başlayacak. Yeni ve taze bir enerji hayatınıza giriyor. Daha hareketleniyorsunuz. İlişkilerle ilgili yeni konular gündeme gelebilir. Kendi fiziksel güzelliğinize önem vereceksiniz. Güzelliğinizle insanlar arasında fark yaratacaksınız. Tekliflere açıksınız. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Görüşlerinizi net bir şekilde ortaya koyup eyleme geçeceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat