Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

5,595
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükselen burcu Koç olanlar, 


Bu hafta gerilimin dozu bir miktar yükseliyor ve son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Satürn Yay burcuna yerleşmişti ve biliyorsunuz ki Yay burcu sizin dostunuz olan bir burç. Bu nedenle Satürn'ün geçişinden olumlu etkilenen burçlardan birisiniz. Ancak bu hafta Satürn ile Mars arasında gerilimli bir açı var. Bu nedenle bu hafta siz de gerginliklere açık olacaksınız. 

Bu hafta Mars iş alanınızdan geçtiği için iş yaşamında dikkatli olmanız gerekiyor. İş arkadaşlarınızla aranızdaki tartışmalar gelecek planlarınıza engel olabilir.

Satürn - Mars arasındaki kavga, hayatınızdaki farklı alanlara savaş olarak yansıyacak. Dikkatli olmanız gereken bir başka konu da seyahat alanınız. Bu hafta gaza basmamanız gerekiyor. Bu hafta çıkacağınız seyahatlerinizde kara yolculuğu yapacaksanız trafikte daha dikkatli olmasınız.  

Perşembe gününden itibaren Venüs Başak burcuna yerleşiyor. İş ortamınızı düzenlemek, dekorasyon değişiklikleri yapmak isteyebilirsiniz.

İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi bu andan itibaren iyileştirme çabasında olacaksınız. Fakat birtakım hayal kırıklıkları da sizi bekliyor olacak. Bu hafta geçmişten bu yana taşıdığınız sorunlar yeniden gündeminize gelebilir. Bütün iyileştirme çabalarınız karşılıksız kalabilir. Bu hafta perşembe gününden itibaren üzüntülere açık olabilirsiniz. Bunun yerine dikkatinizi başka alanlarda tutmaya çalışın. 

Gelecek hafta Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay, evlilik ve ortaklık alanlarınızı yenileme isteği oluşturacak. Bunun çalışmalarına bu haftadan itibaren başlamalısınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat