Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

4,860
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar, 


Salı gününden itibaren Merkür Kova burcunda geri gitmeye başlayacak. Dostlarınızla aranızda yanlış anlamaya dayalı anlaşmazlıklar söz konusu olacak. Mars?ın Akrep burcundaki yolculuğu da bu duruma bir miktar negatif enerji gönderiyor olacak. Arkadaşlarınızla mali konular nedeni ile tartışabilirsiniz. Ya da birbirinizi yanlış anlayarak yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde dikkatli olmanız gerekiyor. 

Cumartesi günü Merkür'ün Oğlak burcuna geri dönmesiyle tekrar kariyer alanınıza odaklanacaksınız. Buradaki gerileme süresinde kariyer ile ilgili yanlış kararlar alabilirsiniz ya da yöneticilerinizi yanlış anlayarak onlarla ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. Bu dönemde hırçınlıklar biraz daha artacağı için dikkatli olmanız gerekiyor.

Cuma günü Jüpiter iş alanınızda geri gidecek ve iş arkadaşlarınızla ilişkiniz bir miktar gerileyecek. İş alanında şansınıza güvenmemeye başlayacaksınız. Bütün şansı siz yaratmalısınız. Hatta bu dönemde hiçbir konuda kendinize güvenmemelisiniz. Bunlara dikkat ederseniz kaçırdığınız detayları göreceğiniz ve hataları düzelteceğiniz bir hafta sizi bekliyor olacak.

Güzel günler diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat