Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

7,468
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar, 


Bu hafta gerilimi yüksek açılar altındasınız ve eğer bu açıları iyi değerlendirirseniz başarı sizinle olacak. Mars Terazi burcunda yolculuk yapıyordu ve burcunuzda yol alan Uranüs ile bu hafta tam karşı karşıya gelecek. Otoriteleri simgeleyen Oğlak burcundan geçiş yapan Plüton ile de Mars arasında maalesef kare bir açı var. Yakınlarınızla otoriteler arasındaki problemler size yansıyacak ve bütün hafta boyunca biraz daha gergin hissedeceksiniz. Sorunlar karşısında çaresizlik hissedebilirsiniz ancak değişken tavrınız ani sorunlara da neden olabilir. Bu hafta biraz daha sakin kalmanız gerekiyor. 

Bu hafa  olumsuz açılardan bir tanesi de Neptün ile Satürn arasında gerçekleşiyor. Kariyerinizi etkileyecek medya çalışmaları, seyahatlerinizi etkileyecek gelişmeler söz konusu. Bu konulara bakış açınız bir miktar bulutlanıyor. Sorunun nereden kaynaklandığını görmeniz zorlaşacak ama eğer direnebilirseniz son derece sağlam yapılar kurabileceksiniz. Bu hafta bulacağınız çözümler çok uzun süre işinize yarayacak. 

Cumartesi günü Venüs Akrep burcuna yerleşiyor. Bu son derece güzel bir yerleşim çünkü Neptün de Balık burcundaydı. İkisi arasında güzel bir açının başlangıcı gerçekleşecek. Gelecek haftalarda daha da iyi hissedeceğiniz derin duygular, sezgiler sizin yol göstericiniz olacak. Bununla birlikte piyango da kazanabilirsiniz, sponsorlarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Gelirlerinizi artırmanın yollarını bulabilirsiniz. Haftanın en güzel konusu para, zorlayıcı konusu ise ilişkiler. Mutlu keyifli bir hafta diliyorum. Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat