Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 3 - 9 Nisan 2017 haftası neler yaşayacak?

8,156
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 3 - 9 Nisan 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Venüs bir süredir geri hareketteydi. Aşk, ilişkiler, flört ve sosyalleşme gibi alanlarda, geçmişten gelen bazı konularda henüz halletmediğiniz şeyler varsa, bunlar gündeme geliyordu. Venüs burç değiştirerek artık geri hareketine Balık burcunda devam ediyor. Bu da inisiyatif alamadığınız, göremediğiniz, daha önce arkanızdan dönen bir şeyler varsa bunlardan haberdar olabileceğiniz bir dönemi başlatıyor.  Geçmişten gelen konularınız varsa, bunları halletme fırsatı bulacaksınız. Özellikle aşk, ilişkiler gibi alanlarda yeni başlangıçlar yapmak yerine, geri planda kalıp konuları ve durumları değerlendirmek sizler için daha iyi olacak.

Hafta geneline baktığımızda pazartesiden çarşamba öğlen saatlerine kadar Ay, Yengeç burcunda. Duygusal olarak hassas olacağınız ve herhangi bir olayda ani tepkilere çok açık olacağınızı söyleyebiliriz. Bu dönemde iç dünyanıza dönmeniz, evinizde ve ailenizle vakit geçirmeniz daha iyi olacaktır. Konuları ağırlıkla iç dünyanızda değerlendirmeniz olumlu sonuçlar getirecektir. 

Çarşamba öğle saatlerinden cuma akşam saatlerine kadar Ay, Aslan burcunda olacak. Hayat enerjiniz yükselecek, hayattan daha fazla zevk alabileceksiniz. Bu dönemde aşk, ilişkiler ve flört konularında da birtakım güzel gelişmeler olabilir. Ancak burada Venüs'ün geri harekette olduğunu unutmuyoruz. Konuları her zaman geri planda değerlendireceğimiz bir dönem olacak. 

Cumartesi ve pazar günü Ay'ın Başak burcuna geçmesi ile beraber daha titiz, eleştirel ve sorunları çözme odaklı bir bakış açısında olacaksınız. Bunu da günlük, rutin işlerinizi hallederken kullanmanız sizin için daha faydalı olur. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat