Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

5,390
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 3 - 9 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, hafta başı daha sakin ve içe dönük olan enerjileriniz, salı ve çarşamba günleri burcunuza geçen Ay ile hareketli, ani ve spontan değişikliklere açık etkilere dönüşüyor. 

Koç burcu bu hafta

Bu hafta bu perşembeye kadar olan dönemde aktif ve hareket ve sonuca dönük olacak, kontrol edemediğiniz değişimlere açık olacaksınız. Haftanın enerjileri bu hafta sizi daha çok savunmada kalmaya, koşulların değişken olmasıyla daha pratik sonuçlara üretmeye zorlayabilir. Tepkisel tavırlara eğilimli olacağınız için duygusal alanlarda ikili ilişkilerinizi iyi yönetmeniz önemli. Takıntılı davranabilir ve sonuçlarını tam görmeden adımlar atmaya yatkın olabilirsiniz. Bu hafta önce izleyin sonra hareket etmeye gayret edin. Daha çok savunmada kaldın. Sonunu tahmin edemediğiniz bir iş veya duruma pek geçmemeye çalışın. 

Bu hafta etkin olacak enerjilerin başında hafta boyunca aktif olacak Venüs - Güneş kavuşumu geliyor. Sizi dikkat çekici ve ilişkilerde flörte yeni maceralara daha açık tutacak bu etki, düşünmeden adım atma eğiliminiz nedeniyle süre gelen beraberlikleriniz de kıskançlık kaynaklı gerginliklere neden olabilir. 

Perşembe gününden itibaren parasal alanlarınıza geçecek olan Ay, duygusal karışıklıkların dinmesine, dikkatinizin işe ve parasal alanlarınıza çevrilmesine neden olacak. perşembe ve cuma günleri ev ve iş arasında denge bulmak, yoğunlaşacak temponuzu kişisel işleriniz açısından da dengelemek için biraz daha efor sarf edebilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek Dolunay nedeniyle duygusal alanlar ve kariyerinizle ilgili konularda cumayı başlangıçlar yapmadan, daha çok rutin işlerle geçirmeye çalışın. 

Sevgili Koç burcu, güzel bir hafta gçirmenizi dilerim. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat