Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

10,115
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar,

Ay pazartesi günü Akrep burcunda Mars ile buluşacak. Bu bir miktar tehlikeli buluşma olabilir. Çünkü öfke katsayınız artacak, bu nedenle de kimi kazalara ve para kayıplarına neden olabilirsiniz ya da herhangi bir operasyon geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak böylesi bir açıda kanamalar artacağı için eğer durum çok acil değilse ameliyatları başka bir güne ertelemenizde fayda var. Cuma günü Ay ilerlemiş, Oğlak burcuna yerleşmiş olacak ve orada Plüton'la karşılaşmış olacak. Plüton ve Uranüs arasında uzun yıllardır devam eden sert açıyı bir kez daha tetikleyecek ve bu sert açı etkisiyle görüşünüzde, kariyerinizde önemli değişiklikler yapmak isteyeceksiniz.Ancak çok ileri gitmemenizde yarar var. Çünkü güç gösterisi yaparken aciz duruma düşebilirsiniz. 

Bütün hafta boyunca Güneş ve Neptün Balık burcunda buluşuyorlar. Bu buluşma sizi olumlu etkileyecek. Çünkü iyi hayalinizi gerçekleştirmenizde ya da kötü alışkanlıklarınızdan birinden vazgeçmenize yardım edecek. Bunun yanı sıra haftanın en güzel açısı olarak hafta sonunda Pazar günü Ay'ın Kova burcuna yerleştiği günlerde arkadaşlarınızın yapacağı sürprizlerle mutlu olabilirsiniz.

Sağlık, mutluluk, bolluk, bereket sizinle olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat