Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 29 Ocak - 4 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

11,598
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 29 Ocak - 4 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Merkür Çarşamba gününden itibaren Kova burcunda ilerlemeye başlayacak. Tekrar çarşamba günü Aslan burcunda bir Ay tutulması meydana gelecek. Ay tutulması aynı zamanda bir dolunaydır. Farkındalığınız çok yüksek olacak. Bitişleri ve sonlanmaları da gösterebilir. Hayatınızda yeni birtakım kadersel etkileri de olabilir.

Tutulma döneminde çocuklarınız ile ilgili birtakım farkındalıklar kazanabilirsiniz, gelişmeler olabilir. Kendi yaşamınızda hayattan keyif almak, aşk, ilişkiler, flört gibi konularda birtakım sonlanmalar veya başlangıçlar olabilir. Bu dönemde kadersel partnerinizle de karşılaşabilirsiniz. 

Sosyal çevre ve arkadaşlar arasında birtakım size fayda sağlamayan gruplardan ayrılarak yeni birtakım çevrelere girebilirsiniz veya gelecekle ilgili planlarınızı kendi iradenizle şekillendirmiyorsanız sizi yeni gelecek hedeflere götürecek bir döneme girebilirsiniz. Çalışmalarınızın, emeklerinizin karşılıklarını da getirecek bir tutulma yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla hem kendi istekleriniz doğrultusunda hem de bu isteklere hizmet edecek yeni sosyal çevrelere kavuşacağınız bir tutulma yaşayacaksınız. O da bu haftayı çok önemli kılıyor sizin için.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat