Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

7,331
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 29 Haziran - 5 Temmuz 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, haftaya hareketli etkilerle başlıyorsunuz. Öncelikle pazartesi ve salı günleri, yolculuk ve benzeri konularda aktif etkileriniz var. Hafta başı hızlı hareket etmek, monoton olandan uzaklaşma isteği güncel hayatınız veya duygusal konularda atraksiyon verirken, rutin de devam eden işler açısından sıkılmanıza neden olabilir. bu nedenle toplantı, saha çalışması veya yoğunluk gerektiren konuları hafta başına almak doğru olur. 

Perşembe günü erken saatlerde gerçekleşecek dolunay etkisini çarşambadan itibaren hissettirmeye başlıyor. Dolunay iş ve kariyer konularında sonuç almanızı, bekleyen konuların yoluna girmesinde destek verecek. Öte yandan değişim arzunuzun arttığı bu hafta, işinizde yöneticilerle olan ilişkilerinizde esnek ve sakin olun. Hafta ortasından itibaren zorlanacağınız en önemli alan esnek olmak diyebilirim. doğru bildiğiniz konularda ısrarcı olmak, inat etmek sizi zora sokabilir. Sorumluluklardan kaçmadan işleri ele almak, gerektiğinde hatalarınızla da yüzleşmek önemli olacak. 

İş alanlarınızda beklediğiniz veya arzu ettiğiniz bir dönüşüm aniden gelebilir. Bu dönüşüm doğum haritanızdaki etkilere bağlı olarak, zorlandığınız bir iş ilişkisini koparmanız şeklinde olabileceği gibi, sizi mutlu edecek bir teklifin olgunlaşması olarak da yaşanabilir. 

Dolunay duygusal olarak enerjinizi yükselteceği için aşk hayatınız açısından da şartları ve durumları zorlamadan haftayı geçirmeniz önemli diyebilirim. 

Bu hafta çarşamba günü öğlen 12:15'e kadar, cuma günü ise 13:58 ile 15:21 arasında önemli adımları planlamayın. Bahsettiğim bu gün ve saat aralıklarında yeni bir başlangıç destekli değil. 

Sevgili Koç burcu, verimli bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat