Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 28 Eylül - 4 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

7,182
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 28 Eylül - 4 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Bu haftaki Ay tutulması burcunuzda gerçekleşiyor. 29 Eylül 2015 Salı günü gerçekleşecek Ay tutulması tüm bir haftayı etkiliyor. Ay tutulmaları tamamlanma ve sonuçlanma yaratırlar. Görünüşünüzle ilgili yapmak istediğiniz tüm değişiklikleri bu dönemde gündeme getirebilirsiniz. Örneğin saç şeklinizi değiştirebilir, estetik operasyonları tekrar gündeminize alabilirsiniz. Ancak Merkür ile Ay arasındaki karşıt açı; üstelik Merkür'ün geriye gittiği bu dönemde bazı konularda dikkatli olmalısınız. Örneğin yakınlarınızla olan ilişkilerinize önem vermeniz gereken bir süreçtesiniz. Onların fikirleri sizinle aynı olmayabilir, aranızda tartışmalar gerçekleşebilir ve ayrılıklar oluşabilir. Farklı ayrılık kararları veya annenizin evinden ayrılma kararı bunlardan biri olabilir. 

Satürn çok uzaklardan size göz kırpıyor. Bu dönem Satürn ile Ay arasında olumlu bir açı var. Satürn ile Ay'ın bu pozisyonu kent ya da ülke değişikliği gibi kararları onaylıyor. Sık seyahat edeceğiniz bir dönemdesiniz. Seyahat halinde olmayı çok sevmeseniz de, gezeceğiniz yerleri çok seveceksiniz. 

Güzel bir hafta dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat