Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 27 Mart - 2 Nisan 2017 haftası neler yaşayacak?

7,096
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 27 Mart - 2 Nisan 2017 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Öncelikle Güneş Koç burcuna geçti, zaten hayatınızda yeni bir enerji ile giriyor, yeni başlangıçlar yapmak istiyorsunuz. Bu hafta Koç burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. 

Bu sayede kendi yaşamınızda, hayat hedeflerinizde yeni başlangıçlar yapabileceğiniz, yeni adımlar atabileceğiniz ve hedeflerinizi gerçekleştirmek adına, planlarınız ve projeleriniz için yeni girişimler yapacağınız bir hafta olacak.Hepinize şimdiden hayırlı olsun. 

1 Nisan'da Merkür burç değiştirerek Boğa burcunda ilerlemeye başlayacak. Başlattığınız yeni şeyler varsa, bunlardan gelir elde etmek adına birtakım fırsatlar yakalayacaksınız. Parasal ve maddi konularda beklediğiniz haberler varsa, bunlara ulaşabileceğiniz bir dönemdesiniz. Çalışmalarınızdan daha fazla gelir elde etmek adına güzel destekler alıyorsunuz. 

Çarşamba ve Cuma günleri arasında Ay tekrar Boğa burcunda olacak. Kendinizi daha sakin ve dingin hissedeceksiniz. Burada Mars'ın etkisi ile birlikte ise parasal ve maddi konularda harekete geçebilirsiniz. Cuma ve cumartesi günleri Ay'ın İkizler burcuna geçmesi ile birlikte iletişiminiz hızlanıyor. 

Bu dönemde yakın çevre seyahatleri gündeme gelebilir; kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevreniz ile ilgili birtakım gelişmeler olabilir. Bu dönemde bir diğer taraftan sosyal medyada daha aktif olabilirsiniz. Kendinizi ve fikirlerinizi karşı tarafa çok daha rahat açacağınız bir hafta sonu yaşayacağınızı söyleyebiliriz. 

Videoyu Göster

Yaşam Kanalı

Hepsini göster

Yorumlar

Sitene ekle
Kapat