Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

5,408
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Koç burcu 27 Ekim - 2 Kasım 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Koç burcu, hafta başına aktif etkiler içinde başlıyorsunuz. Haftanın ilk iki günü hareketli olacak, seyahat ve yurtdışı programları gibi alanlarda bir süredir duran bekleyen işleriniz varsa hız kazanacaksınız.  

Hafta ortasına kadar genel olarak hızlı, neşeli hayata dönük ve hareket halinde olma isteğiniz öne çıkıyor. Bu hafta özellikle ilişkileriniz adına ilginç gelişmeler, tesadüfler ve hiç beklemediğiniz kişilerden size karşı ilgi veya tekliflerle karşılaşabilirsiniz. 

Bu hafta ilişkilerinizle ilgili durumları değerlendirirken gerçekçi olmaya ve olayları görmek istediğiniz gibi değil, daha reel bir bakış açısıyla karşılamanız önemli olacak. Bu hafta Venüs'ün yeni transiti ile dikkatiniz ilişki alanınıza yoğunlaşabilir. Beraberliklerinizde kıskançlık ve sahiplenme duyguları, olayları kontrol etme arzunuz da artacak. Bu yüzden karışık duygusal iniş çıkışlara daha yatkın olan haftanın enerjileri nedeniyle ilişkilerinizi, özel beraberliklerinizi gereksiz gerginliklerden ve kıskançlık krizlerinden korumanız akıllıca olur. Emin olmadığınız bir konuda karşı tarafı zorlamadan durumları ele almaya bakın. 

Bu hafta seyahatler, partnerinizle veya ailenizle planlayabileceğiniz geziler açısından güzel etkiler var. Genel olarak durağan olmaktan uzak olan enerjiler sizi hareketli ve aktif olmaya itecek. Bu nedenle haftayı rutin olmaktan çok sosyal konularla, gezi planları ve bir süredir yapamadığınız aktivitelerle geçirmeniz daha doğru olur. 

Sevgili Koç, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim. Yeni bir haftada görüşmek üzere. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat